Menu

Reproduktor, který jen tak neodskáče

20.08.2010 11:28 | Redakce Chip + Přidat komentář
Reproduktor, který jen tak neodskáče

Reproduktor, který jen tak neodskáče | foto: CHIP

Společnost Creative představila nový bezdrátový reproduktor Sound Blaster Wireless Rock Speaker. S tímto reproduktorem můžete poslouchat hudbu i venku bezdrátově z celého domu. Sound Blaster Wireless Rock Speaker je zabudovaný v designu žulové skály, který se hodí do každého exteriéru. Je navržen tak, aby odolal venkovním podmínkám a běžnému počasí, takže ho nemusíte uklízet do domu, když například prší.

Reproduktor Sound Blaster Wireless Rock Speaker pracuje se samostatně prodejným audio systémem Sound Blaster Wireless USB. Systém Sound Blaster Wireless stačí připojit do USB portu na jakémkoliv desktopu, notebooku, netbooku nebo laptopu a okamžitě začít bezdrátově streamovat hudbu z iTunes, Pandory nebo jakékoliv jiné hudební aplikace. 6,5palcový (165mm) stereoreproduktor se dvěma vysokotónovými reproduktory poskytuje kvalitní zvuk na otevřených prostranstvích a vy můžete poslouchat hudbu z vašeho počítače venku, a to až do vzdálenosti 30 metrů. Nemusíte instalovat žádné kabely nebo konfigurovat síť.

 

Sound Blaster Wireless Rock Speaker je napájen vyměnitelnou dobíjecí baterií, která poskytuje až šest hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Baterie se nabíjí přes samostatnou nabíječku, která je dodávána spolu s reproduktorem.  Baterie se snadno zastrčí zpět do zadní části reproduktoru, takže se reproduktor nemusí přenášet, aby se znovu dobila. Reproduktor bude  v Evropě dostupný na podzim letošního roku za doporučenou prodejní cenu 159 EUR vč. DPH.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení