Menu

Reproduktory Dolby Atmos

13.03.2017 12:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Reproduktory Dolby Atmos

Reproduktory Dolby Atmos | foto: CHIP

Nový zvukový projektor HT-ST5000 od firmy Sony podporuje nejen formát Hi-Res, ale také technologii prostorového zvuku nové generace ve formátu Dolby Atmos. 

Společnost Sony představila řadu nových produktů na poli audiotechniky, které jsou vybaveny novými technologiemi. Mezi nové produkty patří i zvukový projektor HT-ST5000. Ten podporuje nejen formát Hi-Res, ale také technologii prostorového zvuku nové generace ve formátu Dolby Atmos.

ht-st5000-atmos-enabledspeaker-nahled

Nabízí také technologii „wave-front control S-Force PRO Front Surround“ od Sony, která nasměruje zvukové vlny právě tím správným směrem, aby vytvořila mocný zvuk zaplňující celou místnost. Odborníci na zvuk ze Sony Pictures Entertainment navíc při navrhování HT-ST5000 propůjčili svoje odborné znalosti a pomohli s kalibrací kvality audia, kterou optimalizovali pro přehrávání filmů.

Nový vícekanálový integrovaný zesilovač STR-DN1080 je kromě Hi-Res a Dolby Atmos kompatibilní také s DTS:X. Vytváří zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru. Zesilovač je také vybaven dalšími technologiemi, které vytvářejí unikátní akustický prostor od Sony, včetně přesměrování reproduktoru (Speaker Relocation). Tato technologie vytváří optimální akustické prostředí i v domácích podmínkách limitujících ideální instalaci. Dále disponuje také technologií Phantom Sound Back, která vytváří bohatý zvuk šířící se do všech koutů místnosti.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení