Menu

Reproduktory pro smartphony s 360° zvukem

19.09.2011 11:18 | Redakce Chip + Přidat komentář
Reproduktory pro smartphony s 360° zvukem

Reproduktory pro smartphony s 360° zvukem | foto: CHIP

Společnost Sony přináší nový způsob, jak zaplnit pokoj hudbou ze smartphonu, iPhonu nebo iPodu. Technologie šíření zvuku Sony Circle Sound nabízí 360° audio z jediné kompaktní reproduktorové jednotky.

Na rozdíl od klasických reproduktorů vysílá podle výrobce 3600 Circle Sound zvuk do všech koutů místnosti. Reproduktor SRS-BTV25 spojuje technologii 3600 Circle Sound s technologií bezdrátového streamování hudby přes Bluetooth, která nabízí připojení ke smartphonům včetně iPhonu a dalším zařízením vybaveným Bluetooth, jako jsou přehrávače Walkman nebo iPod touch nebo tablet iPad.
Díky svým malým rozměrům ale zvuku a všesměrové charakteristice, je reproduktor SRS-BTV25 použitelný v jakékoli místnosti a může být snadno přemístěn.
Díky portu Audio vstup můžete připojit jakýkoli přehrávač bez Bluetooth prostřednictvím konektoru mini-jack. Smartphone nebo iPhone můžete při poslechu dobíjet přes nabíjecí USB port.
Model RDP-V20iP využívá stejnou technologii 3600 Circle Sound, ale funguje jako dokovací/nabíjecí stanice pro telefony iPhone a přehrávače iPod a ovládá se pomocí dodaného dálkového ovladače.
Reproduktor je opravdu mobilní díky interní dobíjecí baterii, která vystačí na 5 hodin přehrávání. Jeho design je dílem stejného autorského týmu jako u modelu SRS-BTV25. Oba modely budou k dostání od října 2011 za cenu od 3 600 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení