Menu

Revoluce v herním příslušenství u AT Computers

24.09.2018 11:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Revoluce v herním příslušenství u AT Computers

Revoluce v herním příslušenství u AT Computers | foto: CHIP

Vlastní řada herního příslušenství X-GAMER je novinkou v portfoliu českého výrobce počítačů a periferií. Jde o první oficiální českou značku herního příslušenství.

Pod heslem „Nebuď hráč, buď X-GAMER“ ATC uvádí herní klávesnici, myš a sluchátka, které jsou vyladěny pro nejlepší požitek ze hry. Jde o produkty specifické pro TOP herní periferie dostupné jak pro začínající hráče, tak i pro náročnější zákazníky. Produkty jsou na trh uvedeny za výhodné ceny.

Vyladěná voděodolná klávesnice má podsvícené mechanické spínače určené pro hraní, přizpůsobené potřebám hráčů. Spínače se vyznačují optimalizovaným ovládacím bodem a vysokou odolností. I při kancelářském využití uživatel ocení českou diakritiku, stabilní kovovou konstrukci, multimediální klávesy, funkci anti-ghosting, ergonomickou podložku a dva USB porty pro připojení USB periferií. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 1599 Kč.

Herní podsvícená sluchátka s virtual surround 7.1, 40mm reproduktory a kovovou konstrukcí jsou určená pro hráče vyžadující nejen precizní zvuk, ale i pohodlí a odolnost při každodenním používání.  Na USB kabelu (dlouhém 2,2 m) je umístěn HW equalizér s možností volby zvukového režimu a ovládání podsvícení. Ke sluchátkům patří také zasouvací mikrofon s funkcí „Noise Cancelling“. Ke klíčovým parametrům lze uvést také citlivost 114 dB ±3 dB, impedanci 32 ohmů a citlivost mikrofonu –40 dB. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 1199 Kč.

Herní myš má ultra detailní rozlišení až 7000 DPI, RGB podsvícení a optický senzor s vysokou přesností. Výměnná magnetická konzole, plně přizpůsobitelné herní profily a uživatelské nastavení podsvícení umožňuje vysokou míru individualizace pro každého hráče. Díky skvělé ergonomii a sedmi mechanickým tlačítkům zastane také na výbornou i kancelářskou práci. Je zaručena garance deseti milionu kliknutí. Součástí balení je herní podložka pod myš. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 599 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení