Menu

Samsung Smart TV nyní s internetovou televizí Lepší.TV

23.05.2017 10:14 | Milan Loucký + Přidat komentář
Samsung Smart TV nyní s internetovou televizí Lepší.TV

Samsung Smart TV nyní s internetovou televizí Lepší.TV | foto: CHIP

Samsung nabízí zákazníkům novou internetovou televizi Lepší.TV. Při používání v televizorech Samsung Smart TV 2015 a novějších nevyžaduje koupi set-top boxu, vše se ovládá jedním dálkovým ovladačem One Remote Control.

Uživatelé mohou díky Lepší.TV využívat archiv pořadů až 30 dní nazpět, sledovat službu na více zařízeních nebo využívat televizní videoarchiv se 400 nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a pořadů pro děti. V základní nabídce za 199 Kč měsíčně je 68 stanic, z toho 20 v HD kvalitě.

Významným benefitem pro uživatele je požadovaná rychlost připojení k internetu pouhých 3Mb/s. „Díky formátu H.265, který jako jediná společnost používáme, jsme byli schopni docílit plynulého přehrávání HD přenosu i při nízkém datovém toku. Pro přehrávání doporučujeme rychlost stahování dat 1,2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3Mb/s pro sledování Lepší.TV v HD rozlišení,“ vysvětluje Pavel Górecki, ředitel společnosti goNET, která provozuje službu Lepší.TV.

„Budoucnost sledování televizních pořadů je v integraci internetových televizí, které na našich chytrých televizorech můžou uživatelé využívat bez nutnosti nákupu set-top boxu. Mezi jednotlivými aplikacemi se pak pohybují jedním ovladačem One Remote Control. Lepší.TV je v pořadí již čtvrtá internetová televize, kterou lze na Samsung Smart TV využívat – Sledování.tv, ModerniTV, Kuki a nově Lepší.TV,“ doplňuje Pavel Mizera, Content Manager ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Zákazníci mohou sledovat Lepší.TV také na tabletu, telefonu nebo v počítači. Služba funguje na operačním systému Windows, iOS a Android. Zákazník může v jeden okamžik využívat účet pouze na jeden stream, ale lze mezi zařízeními neomezeně střídat (v práci PC, na chatě STB, doma Samsung SmartTV, v autě mobil atd.). Pokud by se chtěl dívat přes jeden účet na dvou různých zařízeních najednou, pak je služba zpoplatněna příplatkem 99 Kč měsíčně za každé další zařízení.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Dobrý den,chci koupit tv Smart mohla benefity zaplatila právě přeje děkuju vám Petra šepelákova

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení