Menu

Samsung Star II

18.01.2011 10:17 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Star II

Samsung Star II | foto: CHIP

Společnost Samsung uvádí na trh mobilní telefon Samsung Star II, který je nástupcem úspěného modelu Samsung Star – tentokrát s rozšířenou podporou sociálních sítí.

Společnost Samsung dnes představila mobilní telefon Samsung Star II – nástupce úspěšného modelu Samsung Star, kterého se prodalo více než 30 milionů kusů.

Samsung Star II byl navržen tak, aby uživatelům nabídl dokonalou mobilní podporu sociálních sítí a umožnil jim pohodlný přístup na všechny sítě pomocí jediného zařízení. Zůstat tak mohou v neustálém spojení s jednotlivými sítěmi, skupinami, přáteli a rodinou. Nastavitelné uživatelské prostředí doplňuje dotykový displej, který je zárukou snadného a intuitivního ovládání přístroje. Samsung Star II bude uveden do prodeje v únoru v Německu a později budou následovat další evropské země.

Samsung Star II podporuje řešení Social Hub společnosti Samsung, které uživatelům umožňuje integrovat kontakty v telefonu se sociálními sítěmi a účastnit se přímo z telefonu života na jednotlivých sociálních platformách.  Social Hub také uživatelům umožňuje zvolit si způsob, jakým chtějí zůstat v kontaktu se svými přáteli a rodinou, neboť jim v rámci jednoho zařízení umožňuje přístup na všechny jejich účty na sociálních sítích.

Samsung Star II se také dodává s předinstalovanými aplikacemi pro přístup na sociální sítě, jako jsou Facebook či Twitter, a dále také s aplikací IM 2.0, která umožňuje jednoduše zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím nejrůznějších platforem pro instant messaging - včetně chatu na Facebooku, Yahoo Messenger, Gtalk, a AIM.

Uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0 je intuitivní a lze jej individuálně upravovat. Úvodní obrazovku a lištu s widgety je možno si libovolně přizpůsobit, takže uživatelé si mohou telefon upravit způsobem, jaký jim vyhovuje. Widgety přinášejí proud nejaktuálnějších zpráv, takže zůstáváte informováni o všem, co se děje ve společnosti kolem vás. Vylepšené funkce jako QuickType pomocí t9 Trace nabízejí rychlejší a snadnější vkládání textu než standardní způsob – namísto stisku tlačítek mohou uživatelé průběžně pohybovat prstem nad písmeny slova a přístroj inteligentně určí, které slovo chce uživatel napsat.

Lepší komunikaci v rámci sociálních sítí umožňuje zdokonalený hardware modelu Samsung Star II. Fotografie pořízené pomocí zabudovaného 3,2megapixelového fotoaparátu vypadají na elegantní 3palcové WQVGA obrazovce úchvatně. Můžete je sdílet s přáteli nebo je prostřednictvím superrychlého WiFi připojení odesílat do sociálních sítí.

Samsung Star II se bude na českém trhu prodávat od února 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 3 300 Kč včetně DPH. K dispozici bude ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení