Menu

SAP v novém sídle

24.11.2016 16:30 | Josef Mika + Přidat komentář
SAP v novém sídle

SAP v novém sídle | foto: CHIP

IT společnosti v Česku nabízí moderní pracovní prostředí. Je to jeden z benefitů, kterým lákají nové zaměstnance. Příkladem je SAP a jeho nové sídlo v pražských Nových Butovicích.

Sestěhováním společností SAP Services, Concur a SAP Ariba do společných moderních kancelářských prostor firma propojuje jednotlivé týmy SAP na českém trhu. Nové kancelářské prostory spoluvytvářeli samotní zaměstnanci a nabízejí kromě špičkového pracovního prostředí také zázemí pro aktivní odpočinek a řadu volnočasových aktivit.

Na ploše o celkové rozloze 24 000 m2 nyní působí zhruba 1 680 zaměstnanců ze společností SAP Services, Concur a SAP Ariba. SAP Services je jedno z největších center sdílených podnikových služeb, které působí na českém trhu a poskytuje služby v oblastech lidských zdrojů, financí, nákupu a marketingu pobočkám společnosti SAP po celém světě. Concur nabízí management firemních výdajů a služebních cest v podobě cloudového SaaS (Software as a Service) řešení a SAP Ariba nabízí cloudová řešení pro moderní obchodování umožňující propojení milionů prodávajících a kupujících v globální síti Ariba Network.

Komplex kanceláří je vybaven moderními technologiemi, včetně telekonferenční místnosti a pohodlné zasedací místnosti pro spolupráci v rámci skupiny i napříč jednotlivými týmy. Jednotlivé konferenční místnosti a sdílené prostory jsou propojeny obrazovkami. Interní IT oddělení poskytuje podporu v podobné formě, na kterou jsou zvyklí například zákazníci obchodů Apple Store. Přímo v budově je také interní poštovna pro posílání poštovních zásilek, k nerušené práci a soukromí přispívají například telefonní budky.

Pracovní místa jsou vybavena polohovatelnými ergonomický stoly a židlemi, mobilní nábytek podporuje flexibilitu. K dispozici je několik prostorných kuchyněk a jídelen. Zaměstnanci mohou také využívat vybavenou firemní posilovnu nebo malou lezeckou stěnu. Na každém patře jsou k dispozici sprchy, dojíždění do práce na kole podporují cyklostojany s nářadím. V prostorách najdete stylové tematicky odlišené relaxační zóny, samostatný dětský koutek, či terasy s grilem a bylinkovými komunitními zahrádkami.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení