Menu

Satelitní televize s časovým posunem

08.12.2016 15:17 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Satelitní televize s časovým posunem

Satelitní televize s časovým posunem | foto: CHIP

Skylink jako první spouští satelitní televizi s časovým posunem a také rozšiřuje programovou nabídku v HD kvalitě. 

Skylink přichází s novinkou, kterou zavádí jako jediná satelitní platforma na našem trhu a první v regionu střední a východní Evropy. Kanály Prima +1 HD a JOJ +1 HD budou přinášet obsah programů Prima HD a JOJ HD s časovým posunem jedné hodiny. Předplatitelé tak nepřijdou o svoje oblíbené pořady, které by jim jinak utekly. Oba programy budou součástí základního balíčku Digital.

Pro zákazníky Skylinku je nově k dispozici předvolba s názvem Skylink Ochutnávka. Po dobu jednoho měsíce na ní budou moci zdarma sledovat jeden z vybraných programů z placené nabídky Skylinku. Prvním programem dostupným na této pozici je filmový kanál AMC.

Zároveň dojde k obohacení programové nabídky Skylinku. Po nedávném rozšíření počtu programů vysílaných již jen ve vysokém rozlišení HD budou ve formátu HD nově k dispozici i filmový kanál JOJ Cinema a sportovní kanál Sport 1. Vysílání původních SD verzí bude ukončeno v dohledné době. Zařazení kanálů do programových balíčků zůstává nezměněno – JOJ Cinema HD bude i nadále součástí balíčku Smart (a vyšších) a Sport 1 součástí balíčku Multi (a vyšších). Po dnešním spuštění 4 nových HD programů lze na Skylinku naladit již 61 programů v HD kvalitě, což představuje téměř polovinu programové nabídky. Pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD je zapotřebí HD satelitní přijímač. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení