Menu

Šéf Applu se v interní zprávě ohrazuje proti únikům informací o iPhonu: i to ale uniklo

29.09.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Šéf Applu se v interní zprávě ohrazuje proti únikům informací o iPhonu: i to ale uniklo

Šéf Applu se v interní zprávě ohrazuje proti únikům informací o iPhonu: i to ale uniklo | foto: Kristina Flour/Unsplash

Tim Cook se v interní zprávě důrazně ohradil proti četným únikům informací o iPhonu 13 a jejich šiřitelům. Informátoři jsou ale stále ve střehu, protože krátce nato unikla i samotná tato informace.

Neustálé úniky informací o nových produktech jsou generálnímu řediteli společnosti Apple Timu Cookovi trnem v oku. Skutečnost, že "většina detailů" iPhonu13 unikla na veřejnost dlouho před oficiálním představením, je pro generálního ředitele velmi nepříjemná. A to i přes to, že ne všechny se naplnily.

Témata, která byla diskutována na interní akci společnosti po představení iPhonu, ale do tisku unikla také. Cook nyní v interní zprávě uvedl, že je tím velmi znepokojen.

Informátoři nikdy nespí: nepříjemná zpráva šéfa Applu okamžitě unikla také

cookleaks

iPhone 13: Tima Cooka úniky informací rozhodně nepobavily. | Zdroj: YouTube/Apple/Apple Event — September 14

"Každý, kdo vynáší informace do světa, nemá ve společnosti Apple co dělat", napsal Cook. "Společnost Apple udělá vše, co je v jejích silách, aby odhalila úniky informací z vlastních řad."

Naneštěstí pro Cooka a společnost Apple byla tato interní zpráva okamžitě zveřejněna a dostala se i na internet. Americký web TheVerge zveřejnil celou zprávu a píše o ní ve svém příspěvku "Tim Cook says employees who leak memos do not belong at Apple, according to leaked memo". Zatím se zdá, že pátrání po úniku dat nebylo úspěšné.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení