Menu
CHIP Speedtest

Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android

20.01.2020 16:05 | Jiří Palyza
Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android

Uživatelé Androidu si momentálně mohou v obchodu Play zdarma stáhnout výkonný přehrávač videí OPlayer. Nabídka ale může platit jen po omezenou dobu, proto neváhejte.

OPlayer pro Android podporuje širokou škálu formátů a dokáže zpracovávat zvukové i video soubory. V případě potřeby lze do přehrávání videa také integrovat soubory s titulky. Soubory lze do počítače odeslat přes WLAN a zabarvení zvuku lze nastavit pomocí ekvalizéru.

Díky přehlednému a zjednodušenému ovládání je práce s přehrávačem dětskou hračkou. V současnosti si můžete aplikaci stáhnout bezplatně.

Prosíme mějte na paměti, že nabídka odráží současný stav aplikace v obchodu Play. Nabídka se může každým okamžikem změnit, proto se přesvědčte, zda je aplikace v okamžiku stahování stále k dispozici v bezplatné podobě.

oplayer-logo

OPlayer - Android App 5.00.02

CHIP hodnotí Dobrý

OPlayer podporuje přehrávání videa z lokálního úložiště, ale také umožňuje streamování přes internet. Po krátkou dobu získáte plnou verzi aplikace zdarma.

Stáhněte si

OPlayer: aplikace pro Android přehrává videa z mobilního telefonu, Google Disku a NAS

oplayer1

Silný videopřehrávač OPlayer pro Android přehrává videa i zvukové soubory přímo ze smartphonu nebo sítě.

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení