Menu

Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android

20.01.2020 16:05 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android

Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android | foto: CHIP

Uživatelé Androidu si momentálně mohou v obchodu Play zdarma stáhnout výkonný přehrávač videí OPlayer. Nabídka ale může platit jen po omezenou dobu, proto neváhejte.

OPlayer pro Android podporuje širokou škálu formátů a dokáže zpracovávat zvukové i video soubory. V případě potřeby lze do přehrávání videa také integrovat soubory s titulky. Soubory lze do počítače odeslat přes WLAN a zabarvení zvuku lze nastavit pomocí ekvalizéru.

Díky přehlednému a zjednodušenému ovládání je práce s přehrávačem dětskou hračkou. V současnosti si můžete aplikaci stáhnout bezplatně.

Prosíme mějte na paměti, že nabídka odráží současný stav aplikace v obchodu Play. Nabídka se může každým okamžikem změnit, proto se přesvědčte, zda je aplikace v okamžiku stahování stále k dispozici v bezplatné podobě.

oplayer-logo

OPlayer - Android App 5.00.02

CHIP hodnotí Dobrý

OPlayer podporuje přehrávání videa z lokálního úložiště, ale také umožňuje streamování přes internet. Po krátkou dobu získáte plnou verzi aplikace zdarma.

Stáhněte si

OPlayer: aplikace pro Android přehrává videa z mobilního telefonu, Google Disku a NAS

oplayer1

Silný videopřehrávač OPlayer pro Android přehrává videa i zvukové soubory přímo ze smartphonu nebo sítě.

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení