Menu

Skládací klávesnice Beik

09.06.2016 10:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Skládací klávesnice Beik

Skládací klávesnice Beik | foto: CHIP

Hliníková skládací klávesnice s pouzdrem, která poslouží jako stojánek pro telefon či tablet, se hodí pro rychlé psaní delších textů či e-mailů na mobilních zařázeních. Ve složeném stavu se vejde do větší kapsy.

Společnost Satomar představila malou skládací klávesnici Beik HB006. Hodí se ke smartphonům nebo tabletům na kterých pak snadněji napíšete delší texty. Klávesnici lze snadno rozložit a její pouzdro se použije jako stojánek pro telefon nebo tablet.

Připojit lze telefon nebo tablet s operačním systémem Android, iOS nebo Windows. Díky připojení přes rozhraní BlueTooth ji připojíte téměř k jakémukoli zařízení. Samotná váží pouze 183 gramů, ve spojení s pouzdrem/stojánkem pak přibližně 30 dkg a v zavřeném stavu jsou její rozměry jen 145 × 92 mm. Díky tomu se vejde snadno do větší kapsy nebo jakékoli příruční tašky. Pro její dobíjení můžete využít stejnou nabíječku s USB konektorem, jako pro mobilní telefon. Na jedno nabití zvládne až 80 hodin psaní a k jejímu zapnutí ji stačí rozložit.  Klávesnice Beik HB006 je dostupná za cenu 1 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení