Menu
CHIP Speedtest

Skvělá hra pro Android zdarma: Monument Valley 2 je na Play k bezplatnému stažení

27.03.2020 12:45 | Jiří Palyza
Skvělá hra pro Android zdarma: Monument Valley 2 je na Play k bezplatnému stažení

Získala několik ocenění a má jeden z nejhezčích designů jednotlivých úrovní v oblasti her pro smartphony.

Google čas od času nabízí prostřednictvím své platformy Play bezplatné akce na jinak placené aplikace. Díky tomu je možné na mobilní zařízení získat zdarma software, za který je jinak zapotřebí zaplatit. Tyto časově omezené akce bývají zřídka u známých producentů, u aktuální kampaně je to ale jinak.

V tuto chvíli si můžete zdarma stáhnout oceněnou hru Monument Valley 2. Je to nástupce fantastického a oblíbeného Monument Valley a její cena je mimo kampaň 150 Kč.

Stáhněte si: Monument Valley 2

monumentvalley-logo

Plná verze: Monument Valley 2 - Android App 1.3.15

CHIP hodnotí Velmi dobrá

Úspěšná hra se vrací: „Monument Valley 2“, známá hlavně z prostředí iPhone a iPad, je k dispozici ke stažení pro Android.

Stáhněte si

Monument Valley 2: optické iluze, výhledy, scenérie

monumentvalley1

První část hry Monument Valley ukázala, že někdy vede od prvního návrhu po hotovou hru dlouhá cesta.

Vaším úkolem ve hře je bezpečně provést matku a její dítě magickou zemí, což se odehrává v různých hádankách. Během cesty neznámým prostředím je potřeba překonávat různé nástrahy, vyhýbat se překážkám a četným nebezpečím.

Herní aplikace přesvědčí svou krásnou grafikou a hraje se ovládáním pohybu hlavní postavy. Silně připomíná obrázky nebo grafiku M. C. Eschera a hratelnost je podobná. Protagonistům hry musíte ukázat správnou cestu prostředím a přitom si sami můžete různě pohrát s perspektivou a možnostmi prostředí. Například cesta, která působí dojmem, že zatáčí v kruhu, se otočením kliky promění v most.

Zábavná hra, která vždy přinese nové výzvy

Monument Valley je jedním z nejvíce medializovaných titulů v obchodě Play, v neposlední řadě kvůli podmanivému designu jednotlivých úrovní. V podobně nádherném nástupci je hraní s perspektivami skvělou zábavou, mimo jiné i proto, že jste opakovaně nuceni přehodnotit situaci a změnit svůj pohled na řešení. Některé hádanky lze vyřešit během několika sekund, u jiných můžete klidně svůj smartphone nebo tablet odložit stranou a v klidu přemýšlet, jak na to. Vzhledem k tomu, že je hra dočasně k dispozici k bezplatnému stažení, čímž ušetříte 150 Kč, určitě stojí za to ji vyzkoušet.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení