Menu

Slovenský startup učí Čechy webdesignu

07.04.2015 18:30 | Karel Kovar + Přidat komentář
Slovenský startup učí Čechy webdesignu

Slovenský startup učí Čechy webdesignu | foto: CHIP

Slovenský startup Learn2Code naučí Čechy, jak se dělají vlastní webové stránky. Spouští totiž v Česku kurz webdesignu.

Příprava a realizace vlastních webových stránek, tedy to, co kdysi byla doména pouze specializovaných agentur a IT nadšenců, nyní zvládne každý doma sám. Krok za krokem díky speciálnímu online kurzu Webrebel.cz si může udělat profesionální webové stránky i neználek. Co všechno Webrebel vysvětlí a naučí? Kurz nabízí přibližně 100 videí, které srozumitelným způsobem vtipně učí jak designovat webové stránky a to úplně od základu přes HTML, CSS či přes zvládnutí responzivního webu, JavaScriptu JQuery a podobně. Hodiny jsou rozplánované tak, aby se ve volném tempu dal kurz absolvovat během tří měsíců. Není tedy divu, že kurz podpořily již takové společnosti, jako například Profesia, Azet, Martinus, Websupport či ESET.

Webrebel se na Slovensku za dobu své existence stal fenoménem. Podařilo se mu totiž podchytit trend, který zatím nemá pokrytí ani ve standardní výuce většiny středních a vysokých škol. Navíc kurz webdesignu je rozdělen na tři úrovně – REBEL, REBELÍK a REVOLUCIONÁŘ. Ty vychází z toho, jak moc hluboko se zájemce chce v dané oblasti dostat, tedy zda mu stačí úplně základy, celý rozsah, či naopak vyžaduje i individuální podporu od profesionálů z oboru.

Mnozí absolventi kurzu se mohou pochlubit stránkami, jako jsou například tyto: 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení