Menu
CHIP Speedtest

Sony Ericsson Live with Walkman: Hudba a sociální sítě

22.08.2011 15:01 | Redakce Chip
Sony Ericsson Live with Walkman: Hudba a sociální sítě
Společnost Sony Ericsson dnes představila nový model z řady hudebních telefonů Sony Ericsson Live with Walkman, smartphone s platformou Android, který nabízí jedinečné spojení hudby a sociálních sítí.

Telefon je vybaven speciálním tlačítkem pro Walkman, které zajišťuje rychlý přístup k hudebnímu přehrávači. Stejně tak snadné je i využívání sítě Facebook, díky jejíž integraci lze snadno sdílet i prohlížet aktuální obsah profilů všech přátel. K pohodlnému ovládání telefonu slouží také tlačítko neomezených možností a prostřednictvím speciální služby Qriocity od Sony je možné získat unikátní obsah, především videa a hudbu.
Tento model s atraktivním designem nabízí 3,2” displej z minerálního skla a výkonný 1Ghz procesor. Telefon je vybaven pětimegapixelovým fotoaparátem s možností nahrávání videí v rozlišení HD 720p a díky čelnímu fotoaparátu lze vyřizovat videohovory přes Skype. Speciální technologie Sony xLOUD rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby, zatímco nejnovější verze platformy Android (Gingerbread 2.3) nabízí přístup k více než 250 000 aplikacím na Android Market.

Funkce

  • Spolehlivá integrace sítě Facebook: Umožňuje přihlásit se na Facebook přímo z obsahu telefonu, například z galerie fotografií, hudebního přehrávače, telefonního seznamu či kalendáře.
  • Aplikace Media Discovery: Užitečná aplikace, která zprostředkovává světové hity i videa na jediném místě pouhým dotykem, včetně doporučení přátel ze sítě Facebook.
  • Tlačítko neomezených možností: Pouhým dotykem tohoto tlačítka je v rámci hudebního přehrávače možné získat přístup k aktuálnímu obsahu oblíbených interpretů jako například k jejich videoklipům, textům skladeb i novinkám z jejich života.
  • Služba Qriocity od Sony výhradně pro sledování videí a poslech hudby: Snadný přístup k velkému množství skladeb od předních nahrávacích studií i k tisícům filmů z dílen světových producentů. Tato jedinečná služby od *Sony je dostupná pouze pro chytré telefony Sony Ericsson s platformou Android.
  • Technologie *Sony’s xLOUD: Rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby na integrovaných reproduktorech.
  • TrackID: zprostředkuje rozpoznání právě přehrávané skladby v FM rádiu nebo hudebním přehrávači. Skladby je pak možné ihned sdílet nebo stahovat.


Sony Ericsson Live with Walkman bude dostupný na vybraných trzích od posledního čtvrtletí tohoto roku.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení