Menu

Sony Ericsson Live with Walkman: Hudba a sociální sítě

22.08.2011 15:01 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Ericsson Live with Walkman: Hudba a sociální sítě

Sony Ericsson Live with Walkman: Hudba a sociální sítě | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson dnes představila nový model z řady hudebních telefonů Sony Ericsson Live with Walkman, smartphone s platformou Android, který nabízí jedinečné spojení hudby a sociálních sítí.

Telefon je vybaven speciálním tlačítkem pro Walkman, které zajišťuje rychlý přístup k hudebnímu přehrávači. Stejně tak snadné je i využívání sítě Facebook, díky jejíž integraci lze snadno sdílet i prohlížet aktuální obsah profilů všech přátel. K pohodlnému ovládání telefonu slouží také tlačítko neomezených možností a prostřednictvím speciální služby Qriocity od Sony je možné získat unikátní obsah, především videa a hudbu.
Tento model s atraktivním designem nabízí 3,2” displej z minerálního skla a výkonný 1Ghz procesor. Telefon je vybaven pětimegapixelovým fotoaparátem s možností nahrávání videí v rozlišení HD 720p a díky čelnímu fotoaparátu lze vyřizovat videohovory přes Skype. Speciální technologie Sony xLOUD rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby, zatímco nejnovější verze platformy Android (Gingerbread 2.3) nabízí přístup k více než 250 000 aplikacím na Android Market.

Funkce

  • Spolehlivá integrace sítě Facebook: Umožňuje přihlásit se na Facebook přímo z obsahu telefonu, například z galerie fotografií, hudebního přehrávače, telefonního seznamu či kalendáře.
  • Aplikace Media Discovery: Užitečná aplikace, která zprostředkovává světové hity i videa na jediném místě pouhým dotykem, včetně doporučení přátel ze sítě Facebook.
  • Tlačítko neomezených možností: Pouhým dotykem tohoto tlačítka je v rámci hudebního přehrávače možné získat přístup k aktuálnímu obsahu oblíbených interpretů jako například k jejich videoklipům, textům skladeb i novinkám z jejich života.
  • Služba Qriocity od Sony výhradně pro sledování videí a poslech hudby: Snadný přístup k velkému množství skladeb od předních nahrávacích studií i k tisícům filmů z dílen světových producentů. Tato jedinečná služby od *Sony je dostupná pouze pro chytré telefony Sony Ericsson s platformou Android.
  • Technologie *Sony’s xLOUD: Rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby na integrovaných reproduktorech.
  • TrackID: zprostředkuje rozpoznání právě přehrávané skladby v FM rádiu nebo hudebním přehrávači. Skladby je pak možné ihned sdílet nebo stahovat.


Sony Ericsson Live with Walkman bude dostupný na vybraných trzích od posledního čtvrtletí tohoto roku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení