Menu

Špičkový grafický výkon i pro notebooky

16.03.2018 11:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Špičkový grafický výkon i pro notebooky

Špičkový grafický výkon i pro notebooky | foto: CHIP

Asus začal prodávat externí dokovací stanici XG Station Pro určenou pro desktopové grafické karty. Uživatelům notebooků s operačními systémy Windows a MacOS novinka zajistí špičkový grafický výkon. Připojuje se přes rozhraní Thunderbolt 3 a stojí za 9499 Kč.

Stanice Asus XG Station Pro nabízí podle výrobce funkční a stylový design. Je kompatibilní s grafickými kartami o velikosti až 2,5 slotu a externí 330W napájení je schopno zásobovat energií i ty nejnáročnější grafické karty. Dokovací stanice má snadno odnímatelné horní a boční panely pro snadnou instalaci karty.

Stanice XG Station Pro je vybavena portem Thunderbolt 3, který poskytuje rychlost přenosu dat až 40 Gb/s, což je osmkrát vyšší rychlost, než dosahuje rozhraní USB 3.0. Tím je zajištěn plynulý výkon a snadné připojení k moderním notebookům s operačními systémy Windows a MacOS. Kabel Thunderbolt 3 o délce 1,5 metru je součástí balení, takže uživatelé mohou připojit a používat zařízení XG Station Pro se svým notebookem. XG Station Pro je kompatibilní i s nejnovějšími grafickými kartami, včetně řady NVIDIA GeForce GTX 10 a AMD Radeon RX Vega. Tím je i pro notebooky zajištěn špičkový grafický výkon na úrovni nejvýkonnějších stolních PC. Novinka se prodává za 9499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení