Menu

Spin 3: Další univerzál od Aceru

12.04.2019 11:13 | Josef Mika + Přidat komentář
Spin 3: Další univerzál od Aceru

Spin 3: Další univerzál od Aceru | foto: CHIP

Acer představil nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své řady konvertibilních notebooků. Jeho výbava může zahrnovat vše pro pohodlnou práci i zábavu.

Do Spinu 3 je si můžete vybrat procesor Intel Core až i7 (osmou generaci), zvolit můžete i grafiku NVIDIA GeForce MX230 a jako úložiště až 512GB PCIe SSD a k tomu 1TB HDD. Vhodným doplňkem by mohlo být dokovatelné a dobíjecí dotykové pero. SPIN 3 je také vybaven už rychlým bezdrátovým připojením na gigabitovou dvoupásmovou Wi-Fi 5.

Hmotnost notebooku je 1,7 kg a může se pochlubit pouhých 9,6 mm tenkými rámečky kolem displeje. 14" dotykový Full HD IPS displej u Spin 3 umožňuje ovládání perem i dotyky současně. Obrazovku lze překlopit o plných 360° a zařízení tak využít jako notebook i jako tablet.

Spin 3 vydrží podle údajů výrobce pracovat na baterie až 12 hodin. Dodávat se bude s OS Windows 10. K dispozici bude od června za ceny od 700 euro.

Nový notebook Spin 3 byl v těchto dnech představen na tiskové konferenci next@acer konané v New Yorku, kde společnost Acer ukázala řadu nových zařízení a řešení pro hráče, tvůrce, rodiny, studenty a profesionály. Více informací na www.acer.com/nextatacer.

acer-spin-3-01

14" displej u Spin 3 umožňuje ovládání perem i dotyky současně.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení