Menu

Spolehlivé řešení kancelářského tisku

13.11.2018 10:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Spolehlivé řešení kancelářského tisku

Spolehlivé řešení kancelářského tisku | foto: CHIP

Canon nabízí náhradu zastaralé a komplikované infrastruktury pro tisk a správu dokumentů ve firmě. Je jím integrované tiskové řešení uniFLOW Online.

Řešení UniFLOW Online je postavené na cloudu, takže je možné všechna tisková zařízení na síti efektivně spravovat. Bezplatná verze uniFLOW Online Express poskytuje zdarma možnosti správy uživatelů, jejich autentifikace kartou či PIN kódem, základní skenování, sledování nákladů či nastavení práv pro jednotlivé uživatele.

Pomocí funkce MyPrint Anywhere, jedné ze služeb uniFLOW Online, mohou uživatelé po autentizaci tisknout z jakéhokoli zařízení připojeného v síti. Služba Mobile Print pak současně umožňuje tisk běžně používaných formátů dokumentů přímo z mobilních zařízení jak zaměstnancům, tak i návštěvám.

Pomocí jedné ze dvou dostupných služeb v uniFLOW Online pro skenování lze ze zařízení snadno skenovat do cloudových systémů typu MS SharePoint Online nebo OneDrive Online či využívat funkcí OCR pro získání editovatelného textu ve formátu MS Office nebo jen funkcí pro vylepšení obrazu a narovnávání stran podle orientace textu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení