Menu

Sportovní sluchátka Pioneer nabízejí dvě varianty uchycení v uších

11.04.2018 11:33 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sportovní sluchátka Pioneer nabízejí dvě varianty uchycení v uších

Sportovní sluchátka Pioneer nabízejí dvě varianty uchycení v uších | foto: CHIP

Pioneer představuje nový model sportovních sluchátek, který nabízí sportovcům vše, co potřebují k poslechu hudby: výborný zvuk, odolnost proti vodě i potu, výběr z kabelového nebo bezdrátového provedení, a navíc dvě možnosti, jak pevně uchytit sluchátka v uších při aktivním pohybu.

Dvoje nová sportovní sluchátka nesou označení Pioneer SE-E5T a SE-E7BT. První z nich představují tradiční kabelovou variantu a druhá komunikují s telefonem či přehrávačem hudby bezdrátově pomocí Bluetooth s tím, že vestavěná baterie je zásobuje energií až na 7,5 hodiny použití. Samozřejmostí u obou modelů je vestavěný mikrofon a funkce handsfree pro telefonování.

Nová sluchátka Pioneer splňují všechny požadavky, které na ně mohou sportovci klást. Jejich pevné uchycení v uších lze zajistit hned dvěma způsoby a na uživateli závisí, který z nich mu bude příjemnější. Součástí balení je sada držáků a ušních háčků Ear Hooks a Ear Fins. Ear Hoks obemknou uši a zachytí se kolem nich zjednodušeně řečeno jako velké sponky a umožňují polohování koncovky „špuntu“ podle individuální potřeby. Ear Hooks představují silikonové koncovky, které se pohodlně, a přitom bezpečně, zaklesnou v uších. A co je pro sportovce mimořádně důležité, novým sluchátkům nevadí déšť ani agresivní pot. Splňují specifikaci odolnosti IPX4 a nemusíte se je bát používat v jakýchkoli podmínkách.

Po zvukové stránce zajistí sluchátka Pioneer SE-E5T a SE-E7BT tu správnou motivaci pro maximální sportovní výkon. Jejich 9mm reproduktory mají vysoce nadstandardní frekvenční rozsah 5 Hz–22 kHz. To znamená, že v jejich podání nebudou ve vašich oblíbených skladbách chybět nejhlubší basy ani zvonivé výšky. Pro vysokou kvalitu reprodukce odpovídající současným technologickým možnostem využívá bezdrátová varianta kodek aptX.

Nová sluchátka se právě nyní dostávají na náš trh. Jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – černé, červeno-černé a žluto-černé. Kabelová varianta je k dostání za doporučenou koncovou cenu 790 Kč (29,99 €) a bezdrátové provedení stojí 2190 Kč (79,99 €).

Kam dál?

Pokud byste si chtěli prohlédnout recenzovaná sluchátka v CHIP Testlab, doporučíme vám tento odkaz.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení