Menu

Spotify: Rychlé vyhledání naposledy poslouchaných písní

22.06.2016 13:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Spotify: Rychlé vyhledání naposledy poslouchaných písní

Spotify: Rychlé vyhledání naposledy poslouchaných písní | foto: CHIP

Hudební streamovací služba Spotify ukládá písničky, které jste naposledy poslouchali, do dočasného seznamu historie. Tímto způsobem můžete poslouchat a ukládat si skladby, které se vám obzvláště líbí. 

Abyste se dostali k seznamu historie poslouchání, klikněte na ikonu »Queue« se třemi vodorovnými pruhy v přehrávacím pruhu a přejděte na kartu »History«. Najdete zde seznam naposledy přehrávaných skladeb. Tyto skladby si můžete znovu přehrát, uložit si je nebo přidat do svého playlistu. Tento postup je vhodný v případě, kdy používáte desktopového klienta Spotify nebo webové rozhraní. Pokud používáte aplikaci pro Android a iOS, postup se drobně liší. Abyste nalezli historii přehrávaných skladeb, klikněte v aplikaci Spotify na ikonu se třemi vodorovnými pruhy a v nabídce přejděte na volbu »Your Music«. Pod vašimi playlisty a uloženými skladbami se zde mimo jiné nachází i sekce »Recently Played«. Zde najdete nedávno poslouchané interprety i alba.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení