Menu

Statistika věda je

16.05.2011 12:03 | Redakce Chip + Přidat komentář
Statistika věda je

Statistika věda je | foto: CHIP

Společnost StatSoft CR oznámila novou verzi svého SW nástroje pro analýzu dat. Na trh se dostává STATISTICA 10 v češtině. StatSoft je jedním z předních dodavatelů na poli softwaru pro analýzu dat a reportování.

STATISTICA je analytický nástroj, který je využíván po celém světě jak v oblastech detekce podvodů a řízení rizik, finančního plánování, řízení vztahů se zákazníky, data miningu, kontroly kvality, tak i v lékařství, výzkumu, vývoji, výuce a dalších oblastech, kde je nezbytné statisticky analyzovat a vyhodnocovat data.
Nová verze STATISTICA 10 nahrazuje předchozí „devítku“ po 2 letech. Produkty řady STATISTICA a jejich nejrůznější podnikové aplikace jsou celosvětově využívány v celé řadě výrobních podniků, výzkumných oborů či služeb, v oblasti vzdělávání či finančních institucí. První verze tohoto systému pro MS Windows vznikla v roce 1993.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení