Menu

SteelSeries uvádí novou sérii headsetů Arctis

05.10.2016 13:47 | Radek Kubeš + Přidat komentář
SteelSeries uvádí novou sérii headsetů Arctis

SteelSeries uvádí novou sérii headsetů Arctis | foto: CHIP

Nová vlajková loď značky představuje 3 typy headsetů, které boří zažité představy o tom, jak by měla herní sluchátka vypadat.

SteelSeries zanalyzovalo veškeré zavedené stereotypy konvenčních herních headsetů a realizovalo revoluční změnu, na jejímž základě slibuje hráčům, že headsety Arctis:

  • Poskytují vysokou kvalitu zvuku pro hraní her, poslech hudby, sledování filmů a další
  • Jsou vyvedeny v nadčasovém a osobitém designu
  • Disponují mikrofonem, který přináší mimořádně čistý a přirozeně znějící hlas
  • Nabízejí v každém modelu bez ohledu na cenu ty nejlepší technologie současnosti

SteelSeries Arctis zavádí nový standard kvality v oblasti reprodukce zvuku. Každý headset z rodiny Arctis skrývá ve svém nitru měniče, používané dosud pouze v nejlepších modelech této značky, které v kombinaci se 7.1 kanálovým zvukem poskytují ten nejlepší zvukový zážitek. Dalším výrazným krokem kupředu je pak i nový ClearCast mikrofon. Všechny modely Arctis disponují exkluzivním zatahovacím bidirekcionálním mikrofonem SteelSeries ClearCast, zajišťujícím čistou hlasovou komunikaci s důrazem na řeč a potlačení hluku z okolí.

Výsledkem analýzy při vývoji Arctis je nový design nastavitelné a odnímatelné čelenky podobné té na lyžařských brýlích a náušníky vyhotovené ze speciální AirWeave tkaniny používané předními atlety. Čelenka perfektně padne na jakýkoli tvar a velikost hlavy, patentovaný design rovnoměrně rozkládá váhu headsetu po celé její délce a eliminuje tak otlačeniny po dlouhém nošení.

Produktovou řadu sluchátek Arctis reprezentují tři unikátní headsety s totožným vysokým standardem pohodlí a výkonu, které se dále dělí podle funkcí. SteelSeries Arctis 3 je analogová náhlavní souprava vybavená 7.1 prostorovým zvukem kompatibilní s PC, Mac, Xbox, PlayStation VR a mobilními zařízeními. SteelSeries Arctis 5 disponuje nastavitelným Prism RGB podsvícením a tzv. ChatMix kontrolou hlasitosti zvuku ze hry a probíhající komunikace. Oproti nižší verzi má navíc technologii DTS Headphone: X 7.1. Připojuje se přes USB a díky adaptéru také pomocí klasického 3,5 mm konektoru.
Nejvyšší lag-free bezdrátový model SteelSeries Artis 7 je opět vybaven DTS Headphone: X technologií, ChatMix kontrolou hlasitosti a nabízí čelenku po celém hlavovém mostu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení