Menu

Stylová sluchátka Nokia Purity hrají barvami

20.02.2012 11:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Stylová sluchátka Nokia Purity hrají barvami

Stylová sluchátka Nokia Purity hrají barvami | foto: CHIP

Počátkem února nešly do prodeje jen nové smartphony Nokia Lumia, ale také dvojice sluchátek stejných barev. Jedná se o příslušenství, které Nokia vyrábí ve spolupráci s expertem na sluchátka, společností Monster Cable. Uzavřená sluchátka Nokia WH-930 Purity SD je určena hudebním fajnšmekrům, diskrétní sluchátka Nokia WH-920 Purity díky šesti párům dodávaných „špuntů“ sednou do každého ucha.

Oba typy sluchátek slouží zároveň jako handsfree. Na kabelu s mikrofonem jsou ovládací tlačítka, kterými lze hovor přijmout a měnit hlasitost zvuku. To platí nejen pro hovor, ale i pro přehrávanou hudbu. Tlačítky lze navíc ovládat i samotný přehrávač. Oba typy sluchátek nabízí čistý poslech, který vylepšují technologie Monster. Jedná se například o technologii Advanced Monster Driver, která interpretuje hluboké tóny bez zkreslení, jasné středy a výšky příjemné na poslech. Speciální plochý profil zabraňuje zamotání kabelů.

Uzavřená sluchátka Nokia WH-930 Purity SD se hodí nejen pro domácí poslech, ale díky nízké hmotnosti (180 g) také na procházku městem. A to si pište, že se rázem stanete středem pozornosti, jejich design zkrátka nepatří mezi nejvšednější. Technické parametry jsou následující: frekvenční rozsah je 20 – 20 000 Hz, impedance má hodnotu 32 Ω. Díky měkkému polstrování si budete moci užívat poslech řadu hodin. Sluchátka se dodávají v černé, azurové, fuchsiové a bílé barvě. Orientační maloobchodní cena činí 3899 Kč vč. DPH.

Sluchátka Nokia WH-920 Purity ve tvaru „špuntů“ dokáží odfiltrovat okolní ruchy, takže uslyšíte jen čistou hudbu. Technické specifikace jsou identické jako u modelu Nokia WH-930 Purity SD, díky váze 18 gramů se hodí mimo jiné pro náročné venkovní aktivity. Sluchátka se dodávají v černé, azurové, fuchsiové a bílé barvě. Orientační maloobchodní cena činí 1998 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení