Menu

Svoboda snímání 2x 360°

05.10.2017 18:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Svoboda snímání 2x 360°

Svoboda snímání 2x 360° | foto: CHIP

Akční kamery jsou stále populárnější, a i přes široké zorné úhly nedokážou zachytit vše a tak mnohdy na záběru něco chybí. Proto společnost Rollei přichází na trh s modelem kamery Rollei 360°, která dokáže zaznamenat vše co se děje kolem a natáčet videa 2x 360°.

Kamera Rollei 360° zachycuje celou scénu dvojicí extra širokoúhlých objektivů se 4MPx snímači, které zaznamenávají video ve Full HD rozlišení se snímkovací frekvencí až 30 FPS. Takto zaznamenané video dává dohromady 2x 360° záznam, je tedy možné si při přehrávání měnit pohled v horizontálním i vertikálním směru.

Výdrž baterie je při natáčení až 90 minut a pořízené záznamy můžete ukládat na paměťovou kartu s kapacitou až do 32 GB. Kamera Rollei 360° umožňuje propojení s mobilními telefony se systémem Android nebo iOS pomocí Wi-Fi a díky tomu je možné kameru ovládat a nastavovat nebo sledovat ohromující záběry.

Oproti běžným kamerám a dalším zařízením, která poskytují například pouze panoramatický pohled, je 360stupňová kamera Rollei vybavena rozmanitými režimy pro snímání specifických objektů nebo celých oblastí, a to včetně VR sférického módu a podpory VR brýlí. Sami si určete, jaký budou mít vaše záznamy styl.

Součást balení kamery Rollei 360° je praktický stativ, takže máte volné ruce pro předvádění nejlepších triků při jízdě na skateboardu, BMX apod. Dalším příslušenstvím v balení krom praktického mini stativu jsou USB kabel a ochranné pouzdro.

Doporučená koncová cena kamery Rollei 360° činí: 4990 korun.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení