Menu

Synchronizace kontaktů mezi telefonem a Mac OS X

06.01.2011 11:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
Synchronizace kontaktů mezi telefonem a Mac OS X

Synchronizace kontaktů mezi telefonem a Mac OS X | foto: CHIP

Služba PhoneCopy.com uvolnila do distribuce novou aplikaci PhoneCopy for Mac, která nabízí synchronizaci addressbooku s téměř 600 mobilními telefony.

Uživatelé  operačního  systému  Mac OS  X  ve verzi 10.5 (Leopard) a vyšší tak získávají zdarma k dispozici nástroj, který jim pomůže efektivněji spravovat své  kontakty.  Kromě  toho  může  PhoneCopy  fungovat  i  jako  sekundární  záloha  kontaktních  informací,  ke kterým lze navíc přistupovat z internetového prohlížeče kdykoliv a odkudkoliv, a to i v případě, že uživatelův Mac právě neběží, nebo pokud například v MacBooku dojdou baterie. 
PhoneCopy  for  Mac  byl  vyvinut  interně  v projektovém  týmu  a  nyní  je  volně  ke  stažení  na  adrese mac.phonecopy.com.  V nejbližších  dnech  bude  umístěn  i  na  startující  Mac  App  Store.    Kromě  podpory synchronizace  s Mac  OS  X  však  PhoneCopy  představil  i  několik  dalších  vylepšení,  která  obohatila  portál PhoneCopy  o  další  funkce.  Kompletně  přepracované  fulltextové  vyhledávání  přináší  mnohem  rychlejší odezvu  a  současně  méně  zatěžuje  systémové  zdroje.  Pro  nové  uživatele  byl  zpracován  nový  průvodce službami  PhoneCopy.  Připraveno  je  také  několik  praktických  návodů  včetně  obrázků  a  to  například:  jak přenést  data  z Nokie  do  iPhone,  nastavení  synchronizace  Mac  OS  X,  přenos  dat  mezi  dvěma  iPhony  aj. První sada změn proběhla také v ovládání kalendáře a byla vylepšena synchronizace s Google kalendářem.
Další změny v této oblasti budou brzy následovat. Aplikace PhoneCopy for iPhone, která je v aktuální verzi 1.03 nabízena v AppStore společnosti Apple, se brzy  dočká  dalších  jazykových  mutací.  PhoneCopy  obsluhuje  uživatele  ve  147  zemích  světa,  největší uživatelské  komunity  má  v České  republice,  Velké  Británii,  USA,  Austrálii  a  Saudské  Arábii.  Mezi perspektivně nejrychleji rostoucí trhy patří Brazílie, Indie, Singapur, Hong Kong a Holandsko. V nejbližších dnech bude do veřejného beta testu spuštěna aplikace PhoneCopy for Android.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení