Menu

Synology RackStation RS1619xs+

02.12.2018 10:42 | Milan Loucký + Přidat komentář
Synology RackStation RS1619xs+

Synology RackStation RS1619xs+ | foto: CHIP

Jde o nejvyšší model ve tvaru 1U zaměřený na spolupráci na souborech a vysoký výpočetní výkon.

Zařízení RackStation RS1619xs+ je čtyřšachtový rackový server NAS ve tvaru 1U nabízející flexibilní škálovatelnost úložiště a podporu paměti M.2 SSD, který je určen pro úlohy náročné na vstupy/výstupy v rostoucích podnicích.

„Díky výbavě zahrnující aplikace bohaté na funkce určené pro spolupráci je zařízení RS1619xs+ ideální pro malé až střední podniky, kterým pomůže zvýšit efektivitu spolupráce,“ uvedl Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology. „Flexibilní možnosti upgradování, jako jsou vysoce výkonné síťové adaptéry, mezipaměť SSD M.2 a rozšíření kapacity úložiště, umožňují růst zařízení RS1619xs+ společně s potřebami podniku v jednotlivých fázích jeho rozvoje.“

Klíčové funkce zařízení RS1619xs+:

•             Čtyřjádrový procesor CPU a paměť DDR4 rozšiřitelná až na 64 GB.

•             Volitelný síťový adaptér 10GbE přináší vynikající výkon sekvenčního čtení přes 1523 MB/s.

•             Dva vestavěné sloty pro mezipaměť SSD M.2 2280 zvyšují výkon náhodného vstupu/výstupu systému pomocí disků SSD NVMe/SATA,

•             Kapacitu úložiště lze pomocí jedné rozšiřovací jednotky Synology RX1217/RX1217RP rozšířit až na 224 TB.

Zařízení RS1619xs+ používá systém DiskStation Manager, intuitivní operační systém pro zařízení Synology NAS, který nabízí aplikace zvyšující zabezpečení dat a produktivitu práce.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení