Menu

T-Mobile: ADSL za 399 Kč

30.03.2011 13:39 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Mobile: ADSL za 399 Kč

T-Mobile: ADSL za 399 Kč | foto: CHIP

Velmi oblíbená cenová akce na pevný internet od T-Mobile je opět tady. V rámci balíčku 2v1 nabídne T-Mobile od 1. dubna Internet ADSL Standard bez pevné linky jen za 399 Kč s DPH měsíčně. Mimořádná snížená cena platí po celou dobu uzavření smlouvy (2 roky) a získají ji všichni uživatelé hlasových paušálů.

Zájemci o pevný internet za výhodných podmínek by neměli váhat. Pokud mají od T-Mobile hlasový tarif, mohou si k němu od začátku dubna do konce května pořídit pevný internet za speciální cenu, a to 399 Kč s DPH měsíčně. Stačí jen na dva roky uzavřít smlouvu k tarifu Internet ADSL Standard – bez pevné linky v rámci balíčku 2v1. Ten spojuje Internet ADSL Standard – bez pevné linky a téměř všechny hlasové tarify z nabídky T-Mobile za jednu výhodnou cenu.

Internet ADSL Standard bez pevné linky nabízí surfování s rychlostí: download až 8 Mb/s; upload až 512 kb/s. Uživatel tak získá přístup na web, aniž by musel platit paušál za pevnou linku. Zájemci o pevný internet mají na výběr ze dvou modemů. ADSL2+ modem ZyXEL P-661HNU-F3 s funkcí 3G back up se v případě nedostupných ADSL dat může připojit k 3G/2G mobilní síti. Druhou variantou je ADSL2+ modem Zyxel P-660 HN-T3A. Oba dva lze pořídit již od 1 Kč s DPH.

Komentář redakce: Cena to není špatná, ale do spuštění VDSL zbývá jen pár měsíců. Doporučujeme zavolat na 800123456 a zeptat se, jak daleko jste od ústředny. Pokud ne více, než 800 metrů, raději počkejte na nabídku VDSL. To nabídne mnohem vyšší rychlost. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení