Menu

T-Mobile již zaplatil „lovcům chyb“ zhruba 700 tisíc korun

16.04.2015 11:01 | Radek Kubeš + Přidat komentář
T-Mobile již zaplatil „lovcům chyb“ zhruba 700 tisíc korun

T-Mobile již zaplatil „lovcům chyb“ zhruba 700 tisíc korun | foto: CHIP

Účastníci soutěže Bug Bounty, kterou T-Mobile vyhlásil 10. února 2015, dosud pomohli na portálech www.t-mobile.cz a www.muj.t-mobile.cz odhalit desítky slabin. Operátor jim za to vyplatil odměny v celkové hodnotě okolo 700 tisíc korun. 

Operátor rovněž nabídne několika nejúspěšnějším „lovcům“, kteří již získali maximální částku 80 tisíc korun, možnost podílet se na hledání slabin v dalších portálech. V tomto případě pro ně budou platit stejná pravidla jako pro začínající účastníky – každý z nich tedy bude moci na odměnách teoreticky získat dalších 80 tisíc Kč.

t-mobile-nahled

T-Mobile má se soutěží Bug Bounty podobně pozitivní zkušenosti jako jeho mateřská společnost, která ji spustila před dvěma lety. Deutsche Telekom v této souvislosti dosud vyplatil za objevení zranitelností řádově desítky tisíc eur a výrazně zvýšil úroveň zabezpečení svých webů.

Bezpečnost je jednou z hlavních priorit T-Mobile. Operátor za poslední tři roky investoval do posílení bezpečnostních prvků více než 50 milionů korun. Více informací o Bug Bounty včetně pravidel soutěže na www.t-mobile.cz/bug-bounty

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení