Menu

Tablet pro filmové a hudební nadšence

12.04.2017 18:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Tablet pro filmové a hudební nadšence

Tablet pro filmové a hudební nadšence | foto: CHIP

Nový tablet Lenovo Yoga Tab 3 Plus nabízí pohodlí při sledování multimediálního obsahu. Představuje 10,1palcovou alternativu k televizi a lze ho ve čtyřech režimech použít kdekoliv.

Navíc zvládá – díky akumulátoru s kapacitou 9300 mAh práci až 18 hodin na jedno nabití, takže s ním uživatel stíhá přečíst si zprávy u snídaně, během oběda zkontroluje, co je nového na sociálních sítích, při cvičení si poslechne hudební album a ještě si bude moci před spaním přečíst několik kapitol své oblíbené knihy.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus

Lenovo Yoga Tab 3 Plus s 10,1palcovým displejem 2K

Tablet Yoga Tab 3 Plus je stylový, odolný a při používání nabízí pohodlí. K dispozici je v luxusním černém provedení se strukturovanou povrchovou úpravou imitující kůži. Zkonstruován je z kvalitních kovových komponentů, přičemž se může pochlubit certifikací IP52 odolnosti proti polití. Není tedy nutné se bát toho, že jej omylem polijete nebo zmáčíte.

Tablet je také vybaven stojánkem typickým pro řadu produktů Yoga. Hmotnost pouhých 638 gramů a čtyři režimy použití Podrž, Postav, Polož, a Pověs jednoduše umožní mít tablet neustále při sobě a při každé činnosti využít jeho funkce na maximum.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus

Lenovo Yoga Tab 3 Plus s výdechy reproduktorů od JBL, které zvládají podat zvuk v režimu Dolby Atmos.

Díky 10,1palcovému displeji s rozlišením 2K uvidíte za jakéhokoliv osvětlení každý detail svých oblíbených filmů a pořadů, zatímco přední reproduktory JBL s technologií Dolby Atmos vás doslova vtáhnou do děje.

Řešení Lenovo Media Cast pro streamování médií a sdílení obsahu umožní bezdrátově streamovat z tabletu na velkou obrazovku televizoru. O bezproblémový chod se postará Wi-Fi fungující ve dvou frekvenčních pásmech s dosahem přenosu až 20 metrů. Využít lze i reproduktory tabletu pro poslech hudby ze smartphonu přes rozhraní Bluetooth.

K tabletu je možné také zakoupit originální příslušenství, jako je například speciálně navržené ochranné pouzdro, které dokáže tabletu zajistit bezpečí, aniž by bylo nutné obětovat jeho stylový vzhled.

Nový tablet Yoga Tab 3 Plus je u nás dostupný ve čtyřech různých konfiguracích za cenu začínající na 8999 Kč s DPH. Na českém trhu je také k dispozici YOGA Tab 3 Pro ve vyšších konfiguracích než dosud. Kromě integrovaného projektoru a možnosti promítání až 70palcového obrazu přinese nově také 4GB operační paměť a vnitřní úložiště s kapacitou 64 GB. Zakoupit jej můžete za cenu od 13 999 Kč včetně DPH.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení