Menu

Tesla Cybertruck: nyní by se Muskovo monstrum mělo ještě naučit plavat

03.07.2020 16:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Tesla Cybertruck: nyní by se Muskovo monstrum mělo ještě naučit plavat

Tesla Cybertruck: nyní by se Muskovo monstrum mělo ještě naučit plavat | foto: CHIP

Už na premiéře Cybertrucku jej Elon Musk prezentoval jako extrémně odolný. Vizionář v oblasti e-mobility tomu na Twitteru nasadil ještě korunu: futuristický pick-up by měl být schopen plout.

Není tajemstvím, že Elon Musk se na Twitteru vyjadřuje poměrně často. Zdá se, že vědomě odpovídá na nejzajímavější otázky uživatelů. Jeden z nich, který používá nick batflyer, chtěl například vědět více o možnostech použití elektrického kolosu ve vodě: "Už jste někdy přemýšleli o možnosti a případně hloubce brodění Cybertrucku? Jsem lovec a rybář, a občas musím i brodit řeky. Mohu to udělat, aniž bych Cybertruck poškodil?" Odpověď Muska mohla tazatele velmi příjemně překvapit: "Ano, dokonce dokáže chvíli plout", zveřejnil CEO Tesly v odpovědi.

Komunita na Twitteru to bere jako vždy s humorem: "Také bych raději jezdil rybařit ve svém Cybertrucku", píše jeden z uživatelů. Jiný má pro americkou společnost úplně jiný obchodní nápad: "Už nějakou chvíli jsem čekal na uvedení lodi Tesla. Právě jsem narazil na firmu, která vyrábí čistě elektrické čluny. Zajímalo by mě, zda se do tohoto segmentu někdy Tesla pustí." A další fanoušek odpovídá: "Nebylo by divu, kdyby představili nějaký druh auta pro Jamese Bonda, které dokáže obojí."

Musk komentuje klip o Cybertucku od tvůrce CGI

teslacybertruck1

Tesla Cybertruck v roli rybářského člunu. Zdá se, že uživatelé mají z vizionářských záměrů Tesly legraci.

Před pár dny Musk pokračoval v podněcování dalších fám o plovoucím Cybertrucku. Na konci loňského roku uživatel Twitteru s nickem Cybertruck Nuts na internetu zveřejnil editované video. Bylo vytvořené tvůrcem CGI, Slave Popovskim. V desetisekundovém klipu elektrický kolos pomalu pluje na moři a v jeho nakládacím prostoru sedí muž s rybářským prutem v ruce. Šéf Tesly to krátce komentoval: "Myslím, že bychom to mohli udělat", což způsobilo v komunitě nemalé veselí. Musk málokdy dodává, zda se jedná o žert, nebo jsou jeho příspěvky myšleny vážně.

mohlo by vás také zajímat: trapas tesly při premiéře elektro pickupu – rozbitá skla v přímém přenosu

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení