Menu

Tipy pro iPhone: stahování fotografií a videí do PC s Windows 10 a práce s videi v Brave

05.05.2022 12:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tipy pro iPhone: stahování fotografií a videí do PC s Windows 10 a práce s videi v Brave

Tipy pro iPhone: stahování fotografií a videí do PC s Windows 10 a práce s videi v Brave | foto: Daniel Romero/Unsplash

Ve Windows 10 můžete snadno přistupovat k fotografiím a videím uloženým v Apple iPhonu. Potřebujete k tomu jen nabíjecí kabel. Aplikace Brave pro iOS nabízí novou zajímavou funkci.

Nejprve si vezměte dosud nepřipojený iPhone a odemkněte ho. Jděte na úvodní obrazovku a následně připojte telefon nabíjecím kabelem k volnému USB konektoru. Smartphone se vás napoprvé zeptá, zda chcete tomuto počítači důvěřovat. Potvrďte že ano.

Otevřete průzkumníka souborů a přejděte na „Tento počítač | Apple iPhone | Interní úložiště | DCIM“. Najdete zde složky jako „100APPLE“ a „103APPLE“. Klikněte na tyto složky a zkopírujte požadované fotografie a videa.

Prohlížeč Brave: ukládání a přehrávání videí ve smartphonu

braveiphone

Brave je zajímavou alternativou internetového prohlížeče. Sám sebe označuje jako bezpečný browser a pro iOS nabízí zajímavé funkce. | Zdroj: Brave

Aplikace Brave ve verzi 1.25 pro iOS získala novou zajímavou funkci. Prohlížeč Brave nyní dokáže stisknutím jednoho tlačítka stáhnout například videa z YouTube a uchovat je připravená k pozdějšímu přehrání, aby se ušetřil objem přenesených dat na cestách, nebo abyste si je mohli přehrát i v místě se špatným signálem mobilního telefonu.

Nejprve prohlížeč Brave nainstalujte a na iPhonu spusťte. Pak v něm otevřete webovou stránku YouTube a spusťte požadované video. V dolní části se zobrazí tlačítko „Přidat do seznamu skladeb Brave“. Klepnutím na něj video uložíte. Později můžete klepnout na tři tečky v pravém dolním rohu prohlížeče a vybrat možnost „Playlist“.

Poté v seznamu najdete všechna uložená videa, která si můžete prohlédnout pomocí obvyklých tlačítek pro přehrávání, přeskakování vpřed a zpět. Už zhlédnutá videa můžete odstranit přejetím doleva a klepnutím na koš a „Odstranit“.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení