Menu
CHIP Speedtest

Konference iPure

17.03.2019 22:24 | Martin Kučera
Konference iPure

Máte Mac, iPhone nebo Apple Watch a chcete se naučit používat své produkty naplno a bezpečně? Pak je pro vás určena konference iPure NEXT. Proběhne 29. 3. 2019 od 9:00 do 17:00 v prostorách ImpactHUBu v Praze.

Z programu přednášek:

1. Jiří Hubík se na bezpečnost podívá skrze chytré hodinky Apple Watch. Vysvětlí, jak je bezpečně používat a kde lze v oblasti bezpečnosti Apple Watch využít. Dojde i na oblast zdraví a nebudou chybět ani tipy na zajímavé aplikace.

2. Připadáte si zahlceni prací, úkoly, komunikací a technologiemi? Zkoušíte různé metody a aplikace a pořád to není ono? Nechte se inspirovat pracovním modelem Honzy Březiny, který je cestovatel a fotograf a na dálku řídí několik projektů.

3. Apple je jedna z mála firem, která se snaží přemýšlet o bezpečnosti jinak. Jura Ibl shrnuje svoje zkušenosti s designem digitálních produktů a nekonečným soubojem bezpečnosti s pohodlím.

4. Tomáš Baránek dlouhodobě v praxi uplatňuje chytrou automatizaci a propojení řady služeb skrze Airtable, Basecamp, TeamGantt a další. Ukáže vám, jak používá Zapier a sofistikovanější Integromat pro zvýšení efektivity týmu pomocí automatizace workflow.

5. Pro každou webovou službu byste měli vytvářet silné heslo. Filip Brož představí nativní řešení pro správu hesel v podobě Apple Klíčenky a další pokročilé služby. Vysvětlí také, proč je v dnešní době téměř povinností používat VPN služby a blokovat reklamy.

6. Slyšeli jste, že se Mac nehodí do firemního prostředí? Filip Brož nám tento mýtus vyvrátí. Ukáže, jak macOS integrovat do firmy, jak jej nastavit, zabezpečit a podívá se na další možnosti předinstalovaných služeb systému.

Základní vstupné je 1 280 Kč. V rámci VIP vstupného za 2 990 Kč získáte navíc oběd, prioritní místa k sezení a záznam přednášek.

Více: ipure.cz/konference

Záznamy přednášek konference iPure NEXT 2018

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání