Menu

Tip: Konec otravných upozornění na restart

30.03.2023 07:05 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Konec otravných upozornění na restart

Tip: Konec otravných upozornění na restart | foto: Pixabay

Většina aktualizací operačního systému Windows 11 se instaluje na pozadí a poznáte je pouze podle toho že vás služba Windows Update čas od času vyzve k restartování počítače

Pokud chcete zabránit tomu, aby se tyto zprávy objevovaly, když potřebujete s počítačem pracovat, měli byste systém Windows 11 informovat o době, kdy svůj počítač obvykle používáte.

Stisknutím klávesové zkratky [Windows] + [I] otevřete „Nastavení“ a přejděte na „Windows Update | Upřesnit možnosti | Doba aktivního používání“. Po kliknutí na „Automaticky“ zvolte možnost „Ručně“ a poté zadejte „Začátek“ a „Konec“. Změna se projeví okamžitě, bez restartování počítače.

11

Ve Windows 11 si můžete nastavit dobu aktivního používání počítače, aby vás aktualizace nerušily od práce nebo zábavy | Zdroj: Windows 11

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení