Menu

Toshiba zvyšuje možnosti konektivity a zabezpečení

19.03.2019 13:59 | Milan Loucký + Přidat komentář
Toshiba zvyšuje možnosti konektivity a zabezpečení

Toshiba zvyšuje možnosti konektivity a zabezpečení | foto: CHIP

Toshiba Client Solutions Europe oznamuje rozšíření se zaměřením na lepší konektivitu, vyšší zabezpečení dat a efektivnější mobilní práci pro své tři notebooky ze sérií Satellite Pro a Tecra 15". Inovované notebooky jsou Satellite Pro R50-EC, Satellite Pro A50-EC a Tecra A50-EC.

Dosavadní porty pro připojení externích zařízení, mezi nimiž nechybí například HDMI a RGB, jsou nyní rozšířeny o rozhraní USB-C. To umožňuje nejen možnost připojení rostoucího množství periferií se stále častěji používaným konektorem USB 3.1 a zvýšení přenosové rychlosti dat s daným zařízením až na 5 Gb/s, ale otevírá také možnost využití samostatně dodávané USB-C dokovací stanice Toshiba, která umožňuje okamžité připojení více zařízení najednou pomocí jediného kabelu. Tak lze například snadno a rychle rozšířit dostupný datový prostor pomocí externích paměťových jednotek Toshiba, což představuje zajímavé řešení pro vytížené manažery na cestách.

Uživatelé Satellite Pro A50-EC (na úvodním obrázku vlevo) mohou nyní využít kombinaci několika úrovní zabezpečení, jako je heslo k přístupu na pevný disk s Advanced Encryption (TPM 2.0) a biometrickou identifikaci díky vestavěnému touchpadu SecurePad s integrovanou čtečkou otisků prstů Synaptics.

Tecra A50-EC /na úvodním obrázku vpravo) nabízí kromě volitelného SecurePadu nově dle konfigurace možnost využití infračervené kamery, která umožňuje autentizaci pomocí rozpoznání obličeje s využitím technologií Intel Authenticate a Windows Hello Face Sign-in. Tyto biometrické prvky poskytují další vrstvu zabezpečení již tak vysoce bezpečné řadě notebooků E-Generation.

Kromě zvýšené míry zabezpečení je notebook Tecra A50-EC vybaven nově tichou profesionální klávesnicí s podsvícením, která uspokojí i nejnáročnější uživatele. Podsvícení nabízí vyšší flexibilitu a efektivitu při večerní práci nebo při psaní ve slabě osvětlených prostorách. Tyto vysoce mobilní notebooky s výdrží na baterii až 10,5 hodiny jsou určeny pro moderní mobilní pracovníky a umožňují dosažení vysoké produktivity během celého pracovního dne.

Notebooky Toshiba E-Generation představují elegantní pracovní nástroje se zaměřením na zabezpečení dat, snadnou konektivitu a vysokou spolehlivost. Výkon a účinnost maximalizují procesory osmé generace Intel Core. Nejnovější modely Satellite Pro A50-EC, Satellite Pro R50-EC a Tecra A50-EC jsou navrženy na základě dlouholetých zkušeností společnosti Toshiba v segmentu B2B a představují robustní, a přitom praktická a mobilní zařízení s vysokým výkonem.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení