Menu

Továrnička na Blu-ray, DVD a CD disky

17.01.2012 14:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Továrnička na Blu-ray, DVD a CD disky

Továrnička na Blu-ray, DVD a CD disky | foto: CHIP

Discproducer PP-50BD firmy Epson je schopen zajistit výrobu až 400 Blu-ray disků měsíčně za účelem archivace nebo distribuce dat. Zvládne i výrobu disků CD a DVD při nízkých nákladech.

Plně automatizovaný model PP-50BD umožňuje uživatelům věnovat se jiné práci. Dokáže samostatně vypálit až 3 jednostranné disky Blu-ray za hodinu. Hodí se tedy pro archivaci velkých souborů a zálohování dat.
Discproducer PP-50BD také nabízí fotorealistický potisk povrchu disků CD / DVD / BD. Postará se o to tisková hlava Epson Micro Piezo a 6 barevných inkoustů. V závislosti na vzhledu potisku lze pomocí jedné sady inkoustů vyrobit více než 1 000 plně potištěných disků.
Konstruktéři společnosti Epson vyvinuli patentované robotické rameno AcuGrip, které podle výrobce zaručuje, že je vždy uchopen pouze jediný disk Blu-ray, CD nebo DVD, a to dokonce i tehdy, když jsou slepené dohromady. Zařízení lze ovládat z přední části, přičemž systém diod LED informuje o stavu inkoustu v zásobnících jednotlivých barev. Software Total Disc Maker, který je součástí dodávky, obsahuje předem definované šablony a obrázky.
Zařízení Discproducer PP-50BD je možné zakoupit od ledna 2012 za doporučenou maloobchodní cenu od 90 830 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení