Menu

Uložte kontakty aplikace WhatsApp na plochu smartphonu

17.03.2018 13:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Uložte kontakty aplikace WhatsApp na plochu smartphonu

Uložte kontakty aplikace WhatsApp na plochu smartphonu | foto: CHIP

Dokonce i když jste častým uživatelem messengeru WhatsApp a máte v něm uloženu spoustu kontaktů, obvykle je mezi nimi jen několik kontaktů, se kterými komunikujete nejčastěji. Jejich neustálé vyhledávání v dlouhém seznamu je pak otravné.

Předejdete tomu uložením nejdůležitějších spojení na plochu vašeho smartphonu s Androidem.  Budete-li tak chtít učinit, otevřete WhatsApp, najděte komunikaci s příslušným kontaktem, přidržte na něm prst a tak ho označte. V nabídce vpravo nahoře (ikona tří teček) pak vyberte volbu »Přidat chat na plochu«. Následně vás systém upozorní, že »Zástupce chatu byl přidán na domovskou obrazovku«, a také ho tam najdete po stejnou ikonou, jakou si uživatel vybral. Na domovskou plochu si samozřejmě můžete kontaktů nebo skupin uložit víc. Pak stačí jedno kliknutí a můžete pokračovat v konverzaci.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení