Menu

Ultra rychlé paměťové karty

07.07.2015 14:17 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Ultra rychlé paměťové karty

Ultra rychlé paměťové karty | foto: CHIP

Karty s rychlostí zápisu až 80 MB/s dodává společnost Verbatim. Označeny jsou jako Pro+ SD a jsou vhodné především pro ukládání Ultra HD videí na akční kamery a drony.

Verbatim rozšiřuje svoji řadu SD a microSD karet představením modelů Pro+. Díky rychlostním třídám Class 10 a UHS-I Speed Class 3 (U3) jsou tyto SD karty vhodné pro bezpečné natáčení a sdílení 4K (Ultra HD) videí a ukládání fotografií z digitálních zrcadlovek a pokročilých HD videokamer.

Reálná rychlost až 90 MB/s poskytuje rychlý přístup k 4K videonahrávkám a rychlost zápisu 80 MB/s zajišťuje, že jsou data také velmi rychle zapisována a ukládána. To je výhodou zvláště pro majitele digitálních zrcadlovek, kteří fotografují v sekvenčním režimu a používají větší formát snímků RAW. Paměťové karty Verbatim Pro+ jsou v současnosti dostupné jako SDHC (Secure Digital High Capacity) s kapacitou 32 GB a SDXC (Secure Digital Extended Capacity) s kapacitou 64 GB.

Kromě Pro+ představuje Verbatim produktovou řadu Pro, která je také vhodná pro záznam 4K videí. Tato řada SDHC a SDXC SD karet disponující rychlostní třídou UHS-I Class 3 poskytuje rychlost čtení 90 MB/s a rychlost zápisu 45 MB/s. Řada Pro je dostupná také ve formátu microSD, aby umožnila využít výhody nahrávání Ultra HD videí také uživatelům akčních kamer jako například GoPro.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení