Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Univerzální dálkový ovladač IR zařízení

21.11.2012 14:15 | Redakce Chip
Univerzální dálkový ovladač IR zařízení
Chytrá krabička eLAN-IR-003 firmy Elko LP dokáže řídit jakékoli zařízení, které je běžně ovládáno standardním infračerveným (IR) ovladačem (TV, zesilovač, domácí kino, nebo satelit). Příkazy pak můžete těmto zařízením zadávat prostřednictvím počítače, smartphonu, nebo tabletu.

Krabička eLAN-IR-003  je vybavena ethernetovým rozhraním a má svoji vlastní IP adresu. Uživatelé tak nemusí pro nastavení znát žádné kódy ovládaného zařízení. Ovládání se provádí jednoduše pomocí smartphonu, tabletu, počítače nebo iMM serveru.

Pro uvedení zařízení do provozu stačí připojit eLAN-IR-003 do domácí sítě, nakonfigurovat ho přes webové rozhraní a pak stačí jen ovládat zařízení z webového prohlížeče a to pomocí vašeho smartphonu, tabletu nebo PC. K této chytré krabičce je možné přidat až 100 IR kódů z ovladačů. Podporovány jsou přitom všechny IR kódy na frekvenci od 20 do 455 kHz. Zařízení nabízí tři výstupy, jež umožňují ovládat až tři různá zařízení.

Univerzální ovladač Elko eLAN-IR-003 se prodává za cenu 3588 Kč s DPH.

Jak zařízení pracuje se můžete podívat ZDE.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení