Menu

Univerzální pětiportové USB nabíječky

15.02.2017 14:57 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Univerzální pětiportové USB nabíječky

Univerzální pětiportové USB nabíječky | foto: CHIP

TP-Link představuje na českém trhu nové univerzální USB nabíječky UP525 a UP540 pro všechny typy digitálních zařízení

Obě nabíječky diskového tvaru jsou osazené pěti porty s praktickým uspořádáním do kruhu a vybavené technologií Smart Charging společnosti TP-Link, která dokáže rozpoznat připojená zařízení a přizpůsobit jim parametry nabíjení (nastavit optimální nabíjecí proud). Modely se liší pouze celkovým výkonem (25 W / 40 W).

Kompatibilita, rychlost a optimalizace

Nabíječky UP25 a UP40 umožňují nabíjet až pět zařízení z jediné zásuvky a významně tak šetří prostor. Elegantní kruhový design navíc poskytuje více prostoru mezi jednotlivými USB porty a usnadňuje tak manipulaci.

Jsou kompatibilní se všemi elektronickými zařízeními s napájením přes rozhraní USB včetně chytrých zařízení s operačními systémy iOS, Android a Windows a většinou ostatních digitálních zařízení bez ohledu na kapacitu jejich akumulátoru, tedy od velkých tabletů po drobnou nositelnou elektroniku.

Nabíječky UP525 a UP540 nabízí i režim ultra rychlého nabíjení 5 V/2,4 A, které je o 65 % rychlejší než u standardních nabíječek dodávaných výrobci jednotlivých zařízení. Pro ilustraci, s technologií TP-Link Smart Charging trvá plně nabít chytrý telefon iPhone 6s Plus podle aktuální situace pouhé 2,4 hodiny, zatímco s originální nabíječkou Apple dosahuje doba nabíjení až 4,2 hodiny.

Mnohonásobná ochrana nabíječky i připojených zařízení

Výrobce u nabíječek UP525 a UP540 velmi dbal na bezpečnost uživatelů, nabíjených zařízení i samotného zdroje. Nabíječky jsou vybavené ochranou proti přepětí, nadproudu, přehřátí, zkratu, výkonovému přetížení, elektrostatickým výbojům a proudovým rázům. Využívají k tomu celou řadu bezpečnostních opatření a moderních prvků, od vysoce účinného pasivního chlazení po kvalitní integrované obvody, které snižují ztráty. 

Klíčové vlastnosti:

  • Inteligentní automatická detekce připojeného zařízení a nastavení optimálních podmínek nabíjení
  • Ultra rychlý režim šetří až 40 % času
  • Praktické uspořádání portů do kruhu
  • Univerzální kompatibilita s digitálními zařízeními všech typů
  • Kvalitní ochrana připojených zařízení i samotné nabíječky

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.