Menu

Update pro Microsoft Outlook: e-mailová aplikace získá oblíbenou funkci WhatsAppu

25.05.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Update pro Microsoft Outlook: e-mailová aplikace získá oblíbenou funkci WhatsAppu

Update pro Microsoft Outlook: e-mailová aplikace získá oblíbenou funkci WhatsAppu | foto: Brett Jordan/Unsplash

Outlook se dočká praktické aktualizace. Do budoucna uživatelé získají možnost reagovat na zprávy přímo v e-mailovém programu pomocí emoji. Tato funkce byla nedávno představena také ve WhatsAppu.

V aplikaci Outlooku bude možné reagovat na zprávy pomocí emotikonů. Microsoft to nedávno oznámil prostřednictvím své Roadmapy Microsoftu 365.

Zatím společnost jmenovala emotikony s významy palec nahoru, smích, srdce, potlesk a slzy. Prozatím není známo, zda budou k dispozici i jiné možnosti.

Aktualizace Outlooku: datum uvolnění zatím není známo

outlookemoji

V aplikaci Outlooku bude možné pro rychlé reakce na zprávy používat emotikony. Zatím ne v tak rozsáhlé nabídce, v první fázi bude k dispozici jen pět základních emocí. | Zdroj: Domingo Alvarez E/Unsplash

Zejména u zpráv, zasílaných na rozsáhlý distribuční seznam, mohou nové reakce zajistit větší přehlednost. Zatím ale není známo, jak konkrétně bude nová funkce vypadat.

Otázky jsou také ohledně funkčnosti, když účastník použije jiného e-mailového klienta. V tuto chvíli se zdá, že probíhá beta testování pro platformu Mac, s předběžně plánovaným uvolněním pro všechny uživatele v srpnu 2022.

Zdroj: Roadmapa Microsoftu 365

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení