Menu

Urban Revolt Fenix Wireless: Stylový zvuk na cestách

18.03.2014 09:56 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Urban Revolt Fenix Wireless: Stylový zvuk na cestách

Urban Revolt Fenix Wireless: Stylový zvuk na cestách | foto: CHIP

Zcela nová bezdrátová sluchátka značky Urban Revolt: Fenix Wireless nabízejí špičkový zvuk bez překážejícího kabelu.

Urban Revolt představuje zcela nová bezdrátová sluchátka Fenix Wireless. Nabízejí kvalitní a silný zvuk s technologií aptX a až 15hodinový poslech v rozsahu frekvencí 20–20 000 Hz. Vyvedena jsou v kartáčovaném hliníku, červené dekoraci a módní matně černé povrchové úpravě s důrazem na detail. O pohodlí při dlouhodobém nošení se starají luxusní měkké náušníky. 

urban-revolt-fenix-wireless

Kromě poslechu hudby jsou sluchátka Fenix Wireless učena i pro telefonní hovory. Za tímto účelem disponují zabudovaným mikrofonem pro hands-free telefonování. Přijímání hovorů, zapínání a zastavování hudby či přepínání mezi skladbami je možné prostřednictvím tlačítek na jednom ze sluchátek.

Bezdrátové přehrávání pomocí Bluetooth s dosahem až 10 m lze v případě potřeby nahradit dodávaným audiokabelem. Napájení baterie je prostřednictvím USB, součástí dodávky je i kabel s adaptérem pro starší typy mobilních telefonů.

Sluchátka Urban Revolt Fenix Wireless  jsou v České republice k dostání za doporučenou cenu 2 199 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Urban Revolt.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení