Menu

USB Wi-Fi adaptér s ultimátní rychlostí pro snadný upgrade

24.07.2018 17:52 | Milan Loucký + Přidat komentář
USB Wi-Fi adaptér s ultimátní rychlostí pro snadný upgrade

USB Wi-Fi adaptér s ultimátní rychlostí pro snadný upgrade | foto: CHIP

Nový dvoupásmový Wi-Fi USB adaptér TP-Link Archer T9UH nabízí rychlost až 1300 Mbit/s.

Je určen pro zvýšení rychlosti bezdrátového připojení u notebooků využívající starší specifikaci Wi-Fi, případně zdvojnásobení stávající rychlosti. Také vytváří stabilní a rychlé bezdrátové spojení pro stolní počítače, které tak lze přemístit kamkoli v dosahu signálu z Wi-Fi routeru.

Archer T9UH umožňuje počítači nebo notebooku díky technologií Wireless AC využít připojení 3x rychlejší než Wireless N. Podporuje také duální pásma – pásmo 5 GHz lze využívat pro hry a HD streamování bez ztráty kvality a pásmo 2,4 GHz například pro videohovory a online nakupování. Adaptér je samozřejmě zpětně kompatibilní s předchozími standardy 802.11 a/b/g/n, takže je možné používat jej i ve starších Wi-Fi sítích.

Se čtyřmi integrovanými anténami s vysokým ziskem vytvoří Archer T9UH stabilní Wi-Fi připojení v domácnosti i v kanceláři, a to i když je router na jiném patře. K tomu přispívá i Beamforming Technology, která poskytuje cílenější a vysoce efektivní bezdrátové připojení.

Kabel USB 3.0 s dokovacím USB konektorem usnadňuje hledání místa pro Archer T9UH v pracovním prostoru. Adaptér lze bez námahy odstranit z počítače a umístit podle potřeby ve vzdálenosti 1 metru. Tím se lze vyhnout přirozeným překážkám a dosáhnout tak lepšího signálu. Kompaktní provedení a skládací anténa pak umožnuje mobilním pracovníkům využívat rychlé Wi-Fi připojení i kdekoliv na cestách.

Klíčové vlastnosti Archer T9UH

•             Ultimátní rychlost Wi-Fi – AC1900 (až 600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a až 1300 Mbit/s v pásmu 5 GHz) bezdrátová rychlost se standardem nové generace – 802.11ac.

•             Dual Band Wireless – dvě pásma 2,4 GHz a 5 GHz pro flexibilní připojení.

•             velký dosah – antény s vysokým ziskem zajišťují vynikající dosah a stabilitu.

•             Beamforming Technology – poskytuje cílenější a vysoce efektivní bezdrátové připojení.

•             Port USB 3.0 – až 10x rychlejší než USB 2.0.

•             Flexibilní použití – součástí je kolébka USB 3.0 pro umístění na nejvhodnější místo.

•             Tlačítko WPS – snadné nastavení bezdrátového šifrovaného připojení stisknutím tlačítka WPS.

•             Zpětná kompatibilita – podpora standardů 802.11 a/b/g/n.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení