Menu

Už dnes: hráči na PlayStationu mají k dispozici nové hry zdarma, má to ale háček

18.01.2023 07:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Už dnes: hráči na PlayStationu mají k dispozici nové hry zdarma, má to ale háček

Už dnes: hráči na PlayStationu mají k dispozici nové hry zdarma, má to ale háček | foto: JESHOOTS.COM / Unsplash

Hráči na konzolích PlayStation 5 a 4 mají o včerejška k dispozici zdarma 9 her, které byly dosud přístupné pouze majitelům digitálních či diskových kopií. Přístup k nim je však omezen pouze předplatitelům druhé úrovně služby PlayStation Plus.

S tím, jak Sony rozšířilo členství PlayStation Plus z jedné úrovně hned na tři, zavedlo také novou nálož her pro předplatitele. Do té doby dostávali hráči měsíčně jednu hru na PlayStation 5 a dvě na PlayStation 4. To platí nadále, k dispozici jsou však i další hry.

Hry zdarma v PlayStation Plus

Každý měsíc dostanou předplatitelé dražší úrovně předplatného – PlayStation Plus Extra – několik oblíbených her z PS5 a PS4. Právě od úterý 17. ledna, je k dispozici devítka zajímavých her.

V první řadě jde o kooperační online střílečku Back 4 Blood (ve verzi pro PS4 i PS5), který uvrhne hráče do kůže tzv. čističe v zombie apokalypse. Titul si bere hodně ze svého duchovního předchůdce Left 4 Dead a nabízí celou řadu zbraní na blízko i na dálku. Co potěší, můžete hrát se svými kamarády na PC nebo na Xboxu díky cross-play.

| Zdroj: IGN / YouTube

Do předplatného míří též Devil May Cry 5: Special Edition, zatím poslední japonská rubačka z ikonické série DMC. Pokud máte raději klidnější, příběhové hraní, vyzkoušejte adventuru Life is Strange a její prequel s podtitulem Before the Storm, oba jsou dostupné v PS4 verzi.

Další příběhově laděná záležitost je sci-fi Jett: The Far Shore pro PS4 i PS5. Jako průzkumník Mei se vydejte na bájnou oceánskou planetu a prozkoumejte tamní civilizaci.

K dalším hrám v rámci lednových novinek v PlayStation Plus Extra patří akční Dragon Ball FighterZ, Just Cause 4: Reloaded, indie graficky vytříbená příběhovka Omno a interaktivní thriller Erica, všechny ve verzi pro PlayStation 4, ale pochopitelně hratelné i na PlayStationu 5.

PlayStation Plus Extra, v rámci kterého získáte výše zmíněné tituly, vyjde na 365 Kč měsíčně, 1040 Kč čtvrtletně nebo 2600 Kč ročně. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zdroj: Sony, PlayStation.Blog

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Premium

  A když mám Premium členství, tk na ty hry nemám nárok? Že se píše jen o Extra členství.

  Reagovat na komentář

  Zasrany clickbeit

  Zklamani dokonce velke.

  Reagovat na komentář

  Autor je debil!!!

  Stydíš se aspoň trochu?
  Bulvární název článku jenom aby byl clickbeit. Tvá máma a táta by tě jiste radeji potratili jako vychovat takového blbce…

  Reagovat na komentář

  Můj komentář

  Wow! To je velice zajímavý článek, musel jej psát někdo neskutečně zdatný ve svém oboru! To by mne zajímalo, jaké hry na mě čekají?! A pokud to má háček, doufám, že to má i čárku. Styďte se. Za každou kačku, kterou Vám ten článek vydělá.

  Reagovat na komentář

  A kde je ten háček? Že musí mít minimálně Extra všichni hráči dávno ví

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení