Menu
CHIP Speedtest

Uživatelé zařízení Huawei jsou naštvaní: v EMUI 10.1 náhle chybí dvě oblíbené funkce

29.07.2020 17:30 | Jiří Palyza
Uživatelé zařízení Huawei jsou naštvaní: v EMUI 10.1 náhle chybí dvě oblíbené funkce

Před nedávnem Huawei zahájila postupné zavádění EMUI 10.1. Ke zlosti mnoha uživatelů nyní ale přispěla tím, že od aktualizace chybí dvě funkce, které už dříve byly k dispozici.

Na smartphonech Huawei chybí po aktualizaci na nový EMUI 10.1 dvě funkce. Navíc se vyskytlo několik problémů, na kterých Huawei stále pracuje.

V novém uživatelském prostředí je problém s akumulátorem. U některých zařízení se extrémně rychle vybíjejí. Jiní uživatelé hlásí, že jejich smartphony se dají nabít pouze na 60 % procent. Na opravě se ale stále pracuje.

EMUI 10.1: neočekávaně chybí dvě funkce

huaweiemui1

V aktualizaci Huawei odebrala dvě funkce, které dříve byly k dispozici.

Ale zpět k chybějícím funkcím. Z prostředí zmizel "Call Recorder", záznamník telefonních hovorů. Nedá se už nijak aktivovat, ani prostřednictvím alternativních možností.

Huawei také odstranila možnost nastavení rozlišení kamery. V minulosti to šlo v kombinaci s poměrem stran obrázků. To lze měnit i nadále, rozlišení nikoliv.

Zda a kdy se obě chybějící funkce objeví v EMUI 11, prozatím není známo.

mohlo by vás také zajímat: skrytý pod aktualizací google – nebezpečný trojan krade data a přístupové údaje


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení