Menu

Varta Alkaline Powerpack – balíček s energií

28.05.2014 15:38 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Varta Alkaline Powerpack – balíček s energií

Varta Alkaline Powerpack – balíček s energií | foto: CHIP

Jednoduché nabíjení USB zařízení pomocí klasických baterií typu AA umožňuje Varta Alkaline Powerpack. Dobít se tak můžete i v místě, kde není elektrická zásuvka.

portable-power-visual-camping-low-nahled

Plánujete cestu do přírody nebo zahraničí a potřebuje pokrýt nabíjení vícero zařízení? Nabíječka Varta Alkaline Powerpack používá jako zdroj energie 4× AA (klasické tužkové baterie), ze kterých může prostřednictvím USB portu nabít rozličná zařízení.

Jelikož běžné tužkové baterie jsou snadno dostupné ve všech zemích, jedná se o praktický zdroj energie. Navíc vzhledem k rozměrům tohoto typu baterií si jich můžete připravit i větší zásobu a vytvořit si tak energetickou rezervu i pro delší pobyt mimo civilizaci. O stavu vložených baterií informují tři zelené stavové diody. Jedno balení alkalických baterií umožní podle výrobce až 7 dalších hodin hovoru.

Součástí balení je samotná nabíječka, baterie 4× Varta AA High Energy a adaptéry na Apple (30 Pin konektor), microUSB a miniUSB. Použití je ovšem díky osazení klasického USB konektoru prakticky neomezené. Cena Varta Alkaline Powerpack je 299 Kč (včetně 4× AA High Energy).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení