Menu

Ve smartphonech Mivvy navigace Dynavix na zkoušku

04.08.2010 13:09 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ve smartphonech Mivvy navigace Dynavix na zkoušku

Ve smartphonech Mivvy navigace Dynavix na zkoušku | foto: CHIP

Společnost mivvy přibaluje ke svým smartphonům mivvy one a mivvy zero trial verzi navigace Dynavix 9 s vtipnými hláškami Pavla Lišky a s podrobnými mapami 10 států Evropy včetně Chorvatska zdarma.

Navigace Dynavix 9 je komfortní navigační software speciálně vyvinutý pro kapesní zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile (respektive Windows Phone), který nabízí široké možnosti nastavení. Mezi jinými funkci Chytrá trasa, která vypočítá optimální cestu s ohledem na den v týdnu a denní dobu, nebo přes 2,3 milionu čísel popisných v databázi, což je 99% pokrytí v ČR. Podnikatelé ocení funkci Evidence jízd, která umožňuje sestavení účetně uznatelné knihy jízd.
Součástí instalace jsou kromě České republiky a Slovenska mapové podklady Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Švýcarska a Lichtenštejnska. V době dovolených řidiči ocení zejména mapy Chorvatska a Slovinska.
Po skončení 14 denní zkušební lhůty lze pak navigační software zakoupit za zvýhodněnou cenu se slevou 20%.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení