Menu

Veletrh IFA: vstupenky levněji

07.08.2019 18:51 | Josef Mika + Přidat komentář
Veletrh IFA: vstupenky levněji

Veletrh IFA: vstupenky levněji | foto: CHIP

Letošní největší evropský veletrh spotřební elektroniky IFA proběhne v Berlíně od 6. do 11. září. Do 31. srpna můžete využít cenově zvýhodněného předprodeje vstupenek u Česko-německé obchodní a průmyslové komory, která je oficiálním zastoupením veletrhu v ČR.

Koho zajímá vývoj počítačů, spotřební elektroniky a nové trendy digitální techniky, ten by si neměl nechat ujít letošní veletrh IFA. Nekoná se sice přímo „za rohem“, ale do Berlína to není zas tak daleko. Česko-německá obchodní komora teď nabízí zájemcům v předprodeji výhodnější vstupenky na tuto výjimečnou akci. Nabídku je možné využít jen do konce srpna.

Ceny pro letošní rok:

IFA 2019 CONSUMER ELECTRONICS UNLIMITED

Předprodej ČNOPK

Internet Messe Berlin

Pokladna

Jednodenní vstupenka

35 € / 922 Kč

43 €

52 €

Dvoudenní vstupenka

49 € / 1 290 Kč

61 €

75 €

Permanentní vstupenka

97 € / 2 555 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro objednání vstupenek slouží ONLINE FORMULÁŘ, kde naleznete také podrobný ceník.

A co že Vás čeká na IFA 2019?

·         Tématy letošního ročníku jsou umělá inteligence, mobilní zařízení pro budoucí sítě 5G, flexibilní obrazovky, zvuk 360° a bezdrátová hudba z vinylu.

·         Veletrh je opět rozdělen do dvou výstavních ploch. Jedná se o IFA (Berlin ExpoCity Center) a od ní půl hodiny vzdálenou IFA Global Markets (Station Berlin). Druhá část veletrhu je obchodní platforma určená subdodavatelům, výrobcům komponentů, OEM a ODM z branže technického spotřebního zboží a digitálních produktů.

·         V hale 26 na Vás v rámci IFA NEXT čeká program plný přednášek a panelových diskusí včetně prezentací novinek a startupů. Platforma pro kreativní vizionáře IFA+ Summit se zaměří na téma Inteligence, společnost, interakce a zkušenost – budoucnost v digitálním světě. Hlavní představitelé firem z branže představují své vize na IFA Keynotes – jevišti pro mezinárodní CEOs.

·         Jako odborní návštěvníci můžete využít exkluzivních doprovázených prohlídek po veletrhu. Prohlídky jsou letos zaměřené např. na témata: obrazovky 8K a více, inteligentní kuchyně, zdraví a fitness, automotive & mobility, 5G a mobilní zařízení, inteligentní domy - inteligentní města, virtuální realita, hry a drony, bezdrátové reproduktory a sluchátka, rozpoznávání hlasu a robotika…

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení