Menu

Velká Ultra HD televize LG je k dostání v ČR – za půl milionu

20.03.2013 12:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Velká Ultra HD televize LG je k dostání v ČR – za půl milionu

Velká Ultra HD televize LG je k dostání v ČR – za půl milionu | foto: CHIP

Televize LG Ultra HD TV s 84palcovou obrazovkou se může pochlubit dvojnásobným rozlišením nazvaným Ultra HD, nebo také 4K – má 8 milionů pixelů.

 

Mimořádný vizuální zážitek přináší 84palcová (213 cm) LG Ultra HD TV díky vysokému rozlišení (3840 x 2160) a díky pasivní 3D technologií LG CINEMA 3D. To znamená, že na rozdíl od klasických 3D televizí nevyžaduje těžké a objemné brýle. Zvukový zážitek dotváří 2.2 zvukový systém, který se skládá ze dvou 10W reproduktorů a dvou 15W basových reproduktorů.

 

České a slovenské spotřebitele potěší i speciální funkce Resolution Upscaler Plus, díky které si mohou užívat i méně kvalitní obsah v detailech. Pro skutečné fanoušky her je pak určena funkce Dual Play, posouvající co-op herní režim na novou úroveň. Díky ní mohou hráči sedět vedle sebe a sledovat stejnou obrazovku, ale díky speciálním brýlím přitom pozorovat jiný obraz.

K televizoru se dodává nejnovější ovladač Magic Remote, který umožňuje intuitivně procházet uživatelské rozhraní. Ke Smart TV je v současnosti celosvětově k dispozici přes 1400 aplikací. Funkce SmartShare Plus dává uživateli možnost připojit se k více médiím a zároveň nabízí více možností zábavy jako Wi-Fi a WiDi (Wireless Display), jež umožňují na obrazovku přenést obsah z notebooků, mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení.

Doporučená maloobchodní cena televizoru je 499999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení