Menu

Vestavné reprosoustavy Origin Acoustics i na českém trhu

01.12.2017 10:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vestavné reprosoustavy Origin Acoustics i na českém trhu

Vestavné reprosoustavy Origin Acoustics i na českém trhu | foto: CHIP

Na český trh vstupují reprosoustavy americké firmy Origin Acoustics – elegantní a často téměř neviditelné sestavy s vynikajícím zvukem.

V Origin Acoustics před lety postavili své podnikání na tom, že šli proti trendu – v době, kdy se reprosoustavy dělaly tak, aby byly prostorově dominantní, naopak navrhovali elegantní výrobky, které umějí zaniknout v interiéru. Tým techniků, který u zrodu společnosti stál, nechal z podlah zmizet „překážející bedny“ a nevzhledné dráty a ukryl vše do stěn. V Origin Acoustics jsou pevně přesvědčeni, že hudba zní a „vypadá“ nejlépe, pokud je ukryta před našimi zraky. Značku Origin Acoustics v České republice nyní nově zastupuje společnost Audiopro.

Nabídka Origin Acoustics zahrnuje vestavné reprosoustavy, subwoofery, zesilovače, ale i venkovní reprosoustavy. Jedna z kolekcí vestavných reprosoustav pro nejnáročnější posluchače vznikla ze spolupráce s ikonickou značkou Bang & Olufsen.

Jednotlivé komponenty je možné navíc spojovat do inteligentních funkčních celků. Origin Acoustics do svých zvukových systémů umí integrovat hlasové ovládání Amazon Echo Dot. Jednotky Dot jsou připojené k zesilovačům a zabudované do stropních úchytů, které jsou vyhotoveny ve stejném designu jako reprosoustavy Origin Acoustics. Pomocí aktivní technologie hlasového ovládání tak mohou uživatelé například požádat systém o více informací o obsahu, který právě sledují v televizi. Systém následně ztlumí zvuk televize, přehraje odpověď na dotaz a po dokončení zprávy znovu obnoví zvuk TV.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení