Menu

Vlajková loď řady Galaxy má problémy s GPS: Samsung slibuje rychlé řešení

25.03.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Vlajková loď řady Galaxy má problémy s GPS: Samsung slibuje rychlé řešení

Vlajková loď řady Galaxy má problémy s GPS: Samsung slibuje rychlé řešení | foto: Zana Latif/Unsplash

Modely smartphonů Samsung Galaxy S22 se od svého uvedení na trh opakovaně potýkaly s problémy. Jeden z nich se týká propojení GPS s aplikacemi, jako například Mapami Google. Výrobce nyní oznámil brzkou opravu.

Mobily Samsung Galaxy S22, které jsou osazené procesory Exynos, vykazují problémy a některé z nich se týkají připojení GPS. Z doposud ne zcela jasných důvodů údajně některá ze zařízení ztrácejí konektivitu GPS v aplikacích, které ji využívají. Jsou to například Google Mapy a Waze.

Samsung naštěstí problém uznal a pracuje na jeho rychlém řešení.

Samsung Galaxy S22: výrobce slibuje řešení už brzy

galaxyproblems

Nejnovější modely smartphonů Samsung Galaxy S22 neustále čelí nějakým komplikacím. | Zdroj: Zana Latif/Unsplash

Uvedený problém popsalo v posledních týdnech na oficiálních komunitních fórech mnoho evropských zákazníků. Právě do Evropy Samsung dováží varianty svého vlajkového modelu, které jsou osazené procesory Exynos. Moderátor diskuze nyní shrnul všechny tyto stížnosti do jednoho vlákna a zveřejnil odpověď.

Potvrdil, že jihokorejský výrobce problém s GPS u modelů S22 s čipovou sadou Exynos identifikoval. Pracuje na řešení, které bude distribuováno už brzy.

Zdroj: Eu.community.samsung.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení