Menu

Vodafone prolamuje ledy

08.02.2017 16:35 | Josef Mika + Přidat komentář
Vodafone prolamuje ledy

Vodafone prolamuje ledy | foto: CHIP

Nejoblíbenější tarif od Vodafonu se od 8. února dočkal vylepšení. K Red+ se čtyřmi SIM kartami a neomezeným voláním si můžeme ke stávajícím 2 GB za cenu 999 Kč dokoupit doplňkový datový 40GB balíček.

Sdílená data může správce RED+ účtu libovolně rozdělit mezi členy rodiny Zvětšení datového balíčku bude možné aktivovat ve všech prodejnách, na zákaznické lince nebo na internetu. S rozšířením RED+40 GB se z rodinného tarifu RED+ stává nejzajímavější datový tarif na českém trhu. Od roku 2013 si můžete základní neomezený tarif u všech tří operátorů pořídit za 749 korun, doposud ale obsahuje jen 1,5 GB dat. RED+40 by tak mohl být první vlaštovkou ukazující na dlouho očekávané změny v cenové politice operátorů, především vzhledem k cenám dat.

Čtyři sdílené neomezené tarify Red+40 GB nabízí Vodafone ve verzi pro rodiny i malé podnikatele. Cena kompletního řešení RED+40 GB je po přičtení 40 GB dat za 999 Kč celkem 2 499 Kč. Počet SIM karet bohužel nejde rozšířit, pokud máte více členů rodiny nebo firemních kolegů, musíte si dokoupit další kompletní tarif se čtyřmi SIM kartami.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení